اخبار ارز دیجیتال

ایالات متحده در سه ماهه دوم بر تأمین مالی استارت‌آپ کریپتو تسلط دارد: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

استارت‌آپ‌های ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده ۴۵ درصد از کل سرمایه‌گذاری‌های VC سرمایه‌گذاری شده در این صنعت را جذب کردند، پس از آن بریتانیا با ۷.۷ درصد سرمایه‌گذاری و سنگاپور با ۵.۷ درصد قرار دارند.

طبق گزارش اخیر، شرکت‌های ارز دیجیتال در ایالات متحده با نظارت نظارتی مواجه هستند، اما نوآوری همچنان ادامه دارد و تقریباً نیمی از کل هزینه‌های سرمایه در تجارت ارزهای دیجیتال ایالات متحده متمرکز شده است.

گزارشی که توسط شرکت سرمایه‌گذاری دیجیتال گلکسی دیجیتال در ۱۴ ژوئیه منتشر شد، گفت که استارت‌آپ‌های کریپتو مستقر در ایالات متحده علاقه قابل توجهی را از سوی شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر به خود جلب کرده‌اند.

استارت‌آپ‌های ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده بیش از 43 درصد از کل معاملات تکمیل‌شده را به خود اختصاص دادند و بیش از 45 درصد از سرمایه سرمایه‌گذاری شده توسط شرکت‌های VC را افزایش دادند.

با این حال، اشاره شد که کل سرمایه سرمایه‌گذاری‌شده در استارت‌آپ‌های رمزارز و بلاک چین در فصل به سه ماه کاهش یافت.

در این گزارش اشاره شده است که «تنها ۷۲۰ میلیون دلار از ۱۰ صندوق VC ارز دیجیتال جدید در سه‌ماهه دوم ۲۰۲۳ جمع‌آوری شد» که شروع همه‌گیری کووید-۱۹ بود. این کمترین میزان از سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ بود.

پس از بریتانیا 7.7 درصد سرمایه گذاری، سنگاپور با 5.7 درصد و کره جنوبی با 5.4 درصد قرار گرفتند.

استارت‌آپ‌های ارزهای دیجیتال و بلاک چین در مجموع در سه فصل گذشته نسبت به سه ماهه دوم سال گذشته پول کمتری جذب کرده‌اند.

همچنین متذکر شد که شرکت‌های «رده وب ۳ گسترده» بیشتر معامله می‌کنند، در حالی که شرکت‌های «رده تجارت» پول بیشتری جذب می‌کنند.

گزیده ای از گزارش سه ماهه دوم گلکسی دیجیتال.منبع: Galaxy Digital

مربوط: SEC برنامه ETF بیت کوین بلک راک را می پذیرد، بررسی نظارتی را پیشنهاد می کند

این درحالی است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه تعدادی از شرکت های ارزهای دیجیتال ایالات متحده اقدام می کند.

اخیراً، شکایتی علیه ریپل مبنی بر اینکه توکن بومی آن XRP (XRP) یک اوراق بهادار است، تا حدی به نفع ریپل در 13 ژوئیه صادر شد و ریپل تصمیم گرفت آن را برای خرده فروشی بفروشد. گفت که این یک اوراق بهادار نیست.

کوین تلگراف در 18 ژوئن گزارش داد که برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل معتقد است که SEC در تلاش است تا نوآوری ایالات متحده و صنعت کریپتو را از بین ببرد.

او استدلال کرد که برخورد با سند هینمن در پرونده ریپل درباره «یک توکن یا یک بلاک چین» نیست، بلکه موضع کلی SEC در مورد صنعت ارزهای دیجیتال است.

این امر پس از آن صورت گرفت که SEC در 5 ژوئن و 6 ژوئن، تنها با یک روز فاصله، علیه صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال Coinbase و Binance اقدام کرد.

مجله: کارشناسان می خواهند به هوش مصنوعی «روح» انسانی بدهند تا همه ما را نکشد

نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا