🚨 اخبار ارز دیجیتال

مقررات رمزنگاری ایالات متحده “پشت صحنه” در حال انجام است – مدیر عامل انجمن بلاک چین


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در حالی که “کار انجام شده است” روی مقررات استیبل کوین در ایالات متحده، بسیاری در واشنگتن دی سی احساس می کنند که از سقوط FTX در سال گذشته “شکست خورده اند” و “خیانت شده اند”.

رئیس یک گروه برجسته صنعت کریپتو در ایالات متحده پیشنهاد کرد که کنگره ایالات متحده باید رمزنگاری را کنترل کند تا آن را به یک “فرایند بازتر” تبدیل کند که در آن بازار به عنوان یک کل “به طور کلی” نظارت می شود. من اینجا هستم.

کریستین اسمیت، مدیر عامل انجمن بلاک چین در مصاحبه ای در ۲۲ فوریه با بلومبرگ گفت که علیرغم مداخله تنظیم کننده ها در این مدت، این روند “بسیار کند” است. گفت که صنعت به قانونگذاران آمریکایی برای رهبری صورت حساب های ارزهای دیجیتال نیاز دارد.

اسمیت گفت: تحولات قانون “پشت پرده” اتفاق می افتد، اگرچه تنظیم کننده ها “بسیار سریع حرکت می کنند”، و افزود که “فرآیند باز” مشاهده شده در کنگره صنعت را تشویق به اقدام کرده است. این نشان می دهد که تعامل بیشتر ضروری است.

اسمیت معتقد است که موضوع تنظیم‌کننده‌ها که قوانین را در اقدامات اجرایی و تسویه حساب‌ها رهبری می‌کنند به «واقعیت‌ها و شرایط بسیار خاص» مربوط می‌شود.

او گفت که سام بنکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX از واشنگتن دی سی و بسیاری از افرادی که به FTX نزدیک بودند، در اثر فروپاشی مبادلات ارز دیجیتال در ۱۱ نوامبر، احساس “سوختگی” و “خیانت” می کنند. بنابراین او توضیح داد که این موقعیت دشواری است. برای کنگره در این زمان. ۲۰۲۲.

اسمیت گفت که انتظار دارد مقررات استیبل کوین به زودی در کنگره ایالات متحده به نتیجه برسد “از سال ۲۰۱۹” آن را بررسی می کند و “کار کامل شده است.” او گفت که این “نزدیکتر” به آنچه سال گذشته قبل از سقوط FTX رخ داد بود.

مطالب مرتبط: FTX خرس‌ها را به صدا درمی‌آورد، خرس‌ها عصبانی هستند – O’Leary Talks Crypto Crackdown

او اضافه کرد که از آنجایی که خطرات ارزهای دیجیتال با خدمات مالی سنتی متفاوت است، مهم است که تنظیم‌کننده‌ها زمان بیشتری را برای تنظیم بازار صرف کنند تا با این ریسک‌ها هماهنگ شوند.

اسمیت پیشنهاد کرد که استیبل کوین ها و مقررات “سمت بازار” باید اولویت بیشتری نسبت به قانونی کردن فعالیت های مجرمانه مرتبط با ارزهای دیجیتال داشته باشند و اشاره کرد که دفاتر عمومی نباید در امور مالی سنتی استفاده شوند. او گفت که “بسیار شفاف تر” از آنچه دیده می شود است. در سیستم

این همان چیزی است که جیک چروینسکی، مدیر ارشد سیاست انجمن بلاک چین در ۱۵ فوریه در توییتر نوشت تا نشان دهد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) چه تعداد اقدامات اجرایی انجام داده اند. “. طبق واقعیت قانونی، او افزود، «هیچکدام» قدرت «تنظیم همه جانبه ارزهای دیجیتال» را ندارند.

نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا