اخبار ارز دیجیتال

صرافی رمزارز ایالات متحده منجر به خروج بیت کوین شد: بیش از ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین در یک هفته برداشت شد

خونسردی خود را حفظ کنید زیرا کاربران صرافی همچنان بیت کوین را از صرافی ها و کیف پول های غیرقانونی منتقل می کنند.

بیت کوین (BTC) طی هفته گذشته صرافی‌ها را در برگرفته است زیرا کاربران نسبت به نظارت‌های امنیتی و نظارتی محتاط هستند.

داده های Coinglass، یک منبع نظارت بر زنجیره، کاهش قابل توجهی را در موجودی بیت کوین، به ویژه در مبادلات ایالات متحده نشان می دهد.

صرافی های ایالات متحده منجر به خروج بیت کوین می شوند

در پی رسوایی FTX، رسانه های اجتماعی تلاش ها را برای جلب توجه به خطرات مربوط به نگهداری بیت کوین افزایش داده اند.

به نظر می رسد کاربران به این هشدار توجه کرده و بیش از ۳ میلیارد دلار ارز دیجیتال را برداشت کرده و در هفته بلافاصله پس از شکست بدهی، رکورد تعداد کیف پول سخت افزاری را سفارش داده اند.

در همین حال، عواقب پس از FTX تازه شروع شده است و نگرانی سرمایه گذاران همچنان افزایش می یابد زیرا تنظیم کننده ها اقدامات تحقیقاتی را برنامه ریزی می کنند و علاقه به ارزهای دیجیتال را به طور کلی افزایش می دهند.

داده ها نشان می دهد که روندها هنوز در مورد برداشت های مبادله ای معتبر هستند. طی هفت روز گذشته، برداشت خالص تقریباً در هر پلتفرم اصلی از سپرده‌ها فراتر رفته است.

بیشترین کاهش هفتگی مربوط به Gemini است که نزدیک به ۳۰۰۰۰ بیت کوین کاهش یافته است و پس از آن Kraken، Binance و Coinbase قرار دارند.

جای تعجب نیست که صرافی‌های ایالات متحده برداشت‌های بسیار بالایی داشته‌اند و حوزه‌های قضایی نقشی کلیدی در روایت آینده FTX دارند.

این هفته، قانونگذاران یک جلسه استماع درباره آنچه در صرافی اتفاق افتاد، اعلام کردند که بنا بر گزارش ها، قرار است از باهاما به ایالات متحده مسترد شود، مدیر عامل سابق سام بنکمن فرید.

“فروپاشی FTX به بیش از یک میلیون کاربر تلفات وارد کرد، بسیاری از آنها افراد عادی هستند که پس انداز خود را به سختی در صرافی ارزهای دیجیتال FTX سرمایه گذاری کردند، اما در عرض چند ثانیه همه چیز از بین رفت. از بین رفت.” رسانه های جریان اصلی به نقل از کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا، که میزبان جلسه است، هستند.

از سوی دیگر، ارقام Coinglass نشان می‌دهد که حتی صرافی‌هایی که FTX را لمس نکرده‌اند، نتوانسته‌اند جلوی خروج را بگیرند.

در مجموع در هفته، ۱۳۴۰۰۰ بیت کوین از کتاب خارج شد. این معادل حدود ۲.۲ میلیارد دلار در قیمت های فعلی است که حدود ۱.۵ میلیارد دلار از پلتفرم های ایالات متحده تأمین می شود.

نمودار تراز مبادله بیت کوین منبع: Coinglass

“مشکلات مالی شدید”

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، در حالی که برداشت از مبادلات به شدت افزایش یافته است، متوسط ​​دارندگان بیت کوین تا حد زیادی در زیر آب باقی مانده و بنابراین تمایلی به فروش ندارند.

مرتبط: با دفاع مدیران از GBTC، قیمت بیت کوین به ۱۶.۴ هزار دلار در Genesis Plight کاهش یافت.

داده های یک شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای گره شیشه ای این را بررسی کنید. میانگین دارنده بلندمدت (LTH) – نهادی که سکه ها را حداقل ۱۵۵ روز نگه می دارد – ۳۳ درصد قرمز است.

این تا حد زیادی بی سابقه است و تنها با گودال نزولی در سال ۲۰۱۸ مطابقت دارد، جایی که میانگین کل به ۳۶٪ رسید.

یک نظر همراه LTH را با “مشکلات مالی جدی” توصیف کرد.

نمودار حاشیه نویسی از دست دادن غیر واقعی بیت کوین LTH. منبع: Glassnode/Twitter

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا