اخبار ارز دیجیتال

بحران اعتباری ایالات متحده به این معنی است که زمان خرید طلا و بیت کوین فرا رسیده است: Novogratz


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیر عامل گلکسی دیجیتال آینده تیره ای را برای اقتصاد ایالات متحده پیش بینی می کند، اما همچنان در مورد ارزهای رمزنگاری شده صعودی است.

مایکل نووگراتز، بنیانگذار و مدیر عامل گلکسی دیجیتال گفت: با توجه به اینکه ایالات متحده با بحران اعتباری مواجه است، اکنون زمان مناسبی برای خرید طلا، نقره و بیت کوین (BTC) است.

نووگراتز در مصاحبه ای با CNBC توضیح داد: «در ایالات متحده و در سطح جهان یک بحران اعتباری وجود خواهد داشت. “تو می خواهی طلا و نقره بلند باشی […] من می خواهم بیت کوین بخرم.»

نووگراتز در یک سخنرانی در Squawk Box CNBC در ۱۵ مارس گفت که بانک‌ها معمولاً با اعطای وام کمتر سرمایه‌گذاری مجدد می‌کنند، به این معنی که بحران اعتباری قریب‌الوقوع است و شاخص‌هایی مانند بازارهای کالا در حال کاهش هستند.

صنعت بانکداری ایالات متحده در این ماه دچار آشفتگی شده است، به طوری که بانک سیلورگیت، بانک سیگنچر و بانک سیلیکون ولی (SVB) همگی در همان هفته سقوط کردند. مودیز چشم انداز خود را برای سیستم بانکی ایالات متحده به “منفی” کاهش داد.

مربوط: سرمایه گذاری سنتی را مقصر سقوط بانک های سیلیکون ولی بدانید

در مصاحبه ای، نووگراتز پیشنهاد کرد که تغییر سیاست نرخ بهره در کارت است، و گفت که فدرال رزرو “مایل است فقط برای فروش اعتبار، نرخ بهره را افزایش دهد”، اما انجام این کار “سیاست بزرگی خواهد بود”. اشتباه،” او گفت.

نووگراتز احساسات صعودی خود را در مورد ارزهای دیجیتال ابراز کرد و شرایط سختی را برای اقتصاد ایالات متحده پیش بینی کرد.

“اگر زمانی وجود داشته است که بیت کوین و ارز دیجیتال درگیر شده اند، به همین دلیل است که ایجاد شده است. دولت ها هر بار که درد خیلی زیاد می شود و ما آن را می بینیم، پول زیادی چاپ می کنند.”

بر اساس گزارش CoinMarketCap، قیمت بیت کوین پس از سقوط بانک سیلیکون ولی در هفته گذشته کاهش یافت، اما توانست در ۱۴ مارس به بالاترین سطح سال ۲۰۲۳ یعنی ۲۶۵۱۴.۷۲ دلار برسد.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا