اخبار ارز دیجیتال

دادگاه ایالات متحده ادعای BitGo در شکایت ۱۰۰ میلیون دلاری علیه Galaxy Digital را رد کرد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جی تراویس لوستر، معاون قاضی دادگاه شانس دلاور گفت که گلکسی «حق فسخ کامل» خرید اعلام شده خود از BitGo را در سال 2022 دارد.

دادگاه سلطنتی دلاور ایالات متحده درخواست شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری گلکسی دیجیتال را برای رد تا حد زیادی دعوی علیه شرکت مدیریت دارایی دیجیتال BitGo پس از لغو خرید آن در سال 2022 تایید کرد.

بر اساس اسناد دادگاهی که در 9 ژوئن ثبت شده است، معاون رئیس جمهور J. Travis Luster با تعصب شکایت BitGo علیه Galaxy Digital را رد کرد. این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که گلکسی تصمیم خود را برای خرید بیتگو در آگوست 2022 به عنوان بخشی از یک معامله 1.2 میلیارد دلاری پس از تلاش های گسترده، به دلیل نقض قرارداد، پس گرفت. BitGo سپس از گلکسی برای غرامت 100 میلیون دلاری شکایت کرد.

در این حکم، لوستر گفت که گلکسی حق دارد به طور کامل خرید Bitgo را خاتمه دهد و دلایلی مانند عدم ارائه صورت‌های مالی خاص توسط Bitgo در پیشنهاد خود برای عرضه عمومی در ایالات متحده را ذکر کرد. سخنگوی گلکسی به کوین تلگراف گفت که این شرکت از تصمیم دادگاه برای رد ادعاهای BitGo “راضی است”.

آقای لوستر گفت: “هیچ واقعیتی وجود ندارد که به طور منطقی در تضاد با قرارداد ضمنی حسن نیت و معامله منصفانه باشد.”

مربوط: گلکسی دیجیتال پس از ضرر خالص 1 میلیارد دلاری در سال 2022 سودآور می شود

گلکسی دیجیتال، که توسط مایک نووگراتز اداره می شود، در ماه می 2021 اعلام کرد که قصد دارد بیتگو را به عنوان بخشی از عرضه عمومی خود در ایالات متحده خریداری کند، اما در سال 2022 قرارداد BitGo از هم پاشید و شرکت ورشکست شد و 77 میلیون دلار در معرض صرافی FTX قرار گرفت. ورشکستگی در ماه نوامبر

مشخص نیست که BitGo پس از حکم دادگاه دلاور از چه راه‌حل قانونی استفاده خواهد کرد. Cointelegraph با وکلای BitGo تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای ارزهای دیجیتالنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا