اخبار ارز دیجیتال

دادگاه ایالات متحده توافقنامه بین SEC و Binance.US را تأیید کرد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بر اساس توافق نامه تایید شده، تنها کارمندان Binance.US تا زمان حل و فصل شکایت به وجوه مشتری دسترسی خواهند داشت.

قاضی ایالات متحده، ایمی برمن جکسون در 17 ژوئن توافق نامه ای را بین Binance.US، Binance و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) برای مسدود کردن تمام دارایی های Binance.US تأیید کرد، قبل از اینکه دستور منع موقت (TRO) رد شود.

قاضی جکسون در 14 ژوئن گفت که ترجیح می‌دهد طرف‌ها خودشان به توافق برسند تا اینکه خودش حکم کند. بر اساس گزارش ها، دو طرف در 16 ژوئن به توافق رسیدند.

Binance.US در توییتر خود نوشت: «خوشحالیم که به شما اطلاع دهیم که دادگاه درخواست مسدود کردن دارایی‌های پلتفرم ما و TRO را رد کرده است، که به وضوح هم از نظر واقعی و هم قانونی غیرقابل توجیه است.»

بر اساس توافق نامه تایید شده، تنها کارمندان Binance.US تا زمان حل و فصل شکایت به وجوه مشتری دسترسی خواهند داشت. مشتریان مستقر در ایالات متحده همچنان می توانند وجوه خود را در این دوره برداشت کنند.

توافق بین صرافی ارزهای دیجیتال و تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده همچنین از دسترسی شرکت‌های وابسته جهانی بایننس به کلیدهای خصوصی کیف پول‌ها و کیف پول‌های سخت‌افزاری یا دسترسی ریشه به ابزارهای خدمات وب آمازون Binance.US جلوگیری می‌کند.

Binance.US در رابطه با اتهامات کلاهبرداری مدیریت پول نوشت: “هرگز شواهدی وجود نداشت که SEC شواهدی مبنی بر سوء استفاده از دارایی های مشتری ارائه کرده باشد. ما تأیید کرده ایم که چنین چیزی وجود ندارد.”

جان رید استارک، مدیر سابق دفتر اجرای اینترنت SEC، در یک نظر توییتری در مورد این حادثه گفت: دریافت کردم این قرارداد حاوی “بندهای به خصوص جالب” در مورد بازگرداندن دارایی های خاص به ایالات متحده است.

“مدافعان به ایالات متحده بازگردانده شده اند و به BAM Trading منتقل شده اند و BAM Trading در ایالات متحده دارایی های ارزهای فیات و ارزهای دیجیتال سپرده، نگهداری، معامله یا انباشته شده توسط مشتریان خود را در اختیار دارد. من تأیید خواهم کرد که […]در قرارداد نوشته شده است.

علاوه بر این، این توافق ادعا می کند که Binance.US باید اقدامات فوری را برای اطمینان از افزایش “حسابداری نوشته شده تایید شده” برای حساب های مربوط به نهادهای BAM با ارزش بیش از 1000 دلار انجام دهد.

SEC در 6 ژوئن پس از متهم کردن مدیر عامل Binance Changpeng “CZ” Zhao به دسترسی به وجوه مشتریان Binance.US در یک دعوای قضایی، یک درخواست اضطراری برای درخواست یک دستور موقت علیه Binance.US ارائه کرد. رگولاتور ادعا کرد که ژائو 12 میلیارد دلار از وجوه بایننس را از طریق سازمانی تحت کنترل خود به نام مریت پیک منتقل کرده است.

قبل از جلسه استماع دستور منع، Binance.US و ژائو یادداشت تفاهم مشترکی را مبنی بر رد سوء استفاده از وجوه ارائه کردند. به گفته آنها، SEC حتی یک مورد از سوء استفاده از وجوه مشتریان Binance.US را شناسایی نکرده است.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا