🚨 اخبار ارز دیجیتال

اطلاعیه تحقیقات در مورد هوش مصنوعی توسط اداره حق نسخه‌برداری ایالات متحده

این مطالعه اطلاعات و نظراتی را در مورد مسائل مربوط به محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی و نحوه برخورد سیاستگذاران با هوش مصنوعی که از هنرمندان انسانی تقلید یا تقلید می کند، به دست می آورد.

در ۳۰ اوت، اداره حق نسخه‌برداری ایالات متحده درخواست رسمی برای اظهار نظر و اعلامیه تحقیق در مورد حق چاپ و هوش مصنوعی (AI) در ثبت فدرال صادر کرد.

طبق این پرونده، اداره حق نسخه‌برداری به دنبال «اطلاعات و دیدگاه‌های واقعی» در مورد مسائل مربوط به حق نسخه‌برداری است که در نتیجه پیشرفت‌های اخیر در مدل‌های هوش مصنوعی مولد مانند ChatGPT OpenAI و Bard Google ایجاد شده است.

در یک بیانیه مطبوعاتی که توسط کتابخانه کنگره ایمیل شد و توسط Cointelegraph مشاهده شد، دفتر حق نشر ایالات متحده گفت:

این مسائل شامل استفاده از آثار دارای حق نسخه‌برداری برای آموزش مدل‌های هوش مصنوعی، سطح کافی از شفافیت و افشای استفاده از آثار دارای حق نسخه‌برداری، و استفاده از خروجی تولید شده توسط هوش مصنوعی است. وضعیت حقوقی، و مدیریت مناسب خروجی‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی که تقلید می‌کنند. ویژگی های شخصی یک هنرمند انسانی.»

اگر مایلید در طول دوره تحقیقات رسمی نظر بدهید، لطفا تا ۱۸ اکتبر این کار را انجام دهید.

این درخواست در زمان آشفتگی برای صنعت هوش مصنوعی در مورد مقررات در ایالات متحده و سراسر جهان ارائه می شود. در حالی که اتحادیه اروپا و سایر مناطق سیاست‌هایی را برای محافظت از حریم خصوصی شهروندان خود و محدود کردن استفاده، اشتراک‌گذاری و فروش داده‌ها توسط کسب‌وکارها وضع کرده‌اند، محدودیت‌هایی در استفاده از مطالب دارای حق چاپ به منظور آموزش یا تحریک سیستم‌های هوش مصنوعی وجود دارد. تعداد کمی.

مربوط: نمایندگان پارلمان بریتانیا از دولت می خواهند که معافیت های هوش مصنوعی را که به هنرمندان آسیب می رساند لغو کند

همانطور که قبلاً Cointelegraph گزارش داده بود، صنعت رسانه در حال مبارزه با نحوه برخورد با ظهور سیستم‌های هوش مصنوعی است که می‌توانند کار سازندگان و هنرمندان را تقلید کنند. نیویورک تایمز و سایر خبرگزاری‌ها اقداماتی را برای مسدود کردن خزنده‌های وب از شرکت‌های هوش مصنوعی که سعی در آموزش مدل‌ها بر روی داده‌های خود دارند، انجام داده‌اند.

هنرمندانی مانند کمدین سارا سیلورمن و نویسندگان کریستوفر گلدن و ریچارد کادلی از OpenAI به دلیل آموزش مدل های هوش مصنوعی بر اساس آثار دارای حق چاپ بدون رضایت صاحبان یا سازندگان شکایت کرده اند.

فراتر از مسائل مربوط به کپی رایت، نگرانی‌هایی در مورد هوش مصنوعی نیز وجود دارد که مربوط به ناهماهنگی (این ایده که ماشین‌ها ممکن است اهدافی داشته باشند که با رفاه انسان در تضاد است) و گسترش اطلاعات نادرست وجود دارد.

دولت ایالات متحده مجموعه ای از جلسات را با سهامداران در جامعه هوش مصنوعی، از جمله سناتور چاک شومر و مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک، مدیر عامل آلفابت، ساندار پیچای، مدیر عامل OpenAI سام آلتمن، و نشست خصوصی مایکروسافت با مدیر عامل شرکت ساتیا نادلا برگزار کرده است. ، برای ۱۳ سپتامبر برنامه ریزی شده است.نویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا