اخبار ارز دیجیتال

گزارش: ایالات متحده “توسعه” تسهیلات وام اضطراری برای بانک ها را در نظر می گیرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در حالی که پیشنهاد نقدینگی فدرال رزرو باید به طور یکسان برای “همه کاربران واجد شرایط” قابل دسترسی باشد، یک منبع ناشناس گفت که “به نوعی برای تامین منافع بانک فرست ریپابلیک ایجاد شده است.” گزارش شده که هشدار داده است که ممکن است انجام شود.

بنا به گفته افراد آشنا، طبق گزارش‌ها، تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده در حال بررسی تمدید خطوط اعتباری اضطراری به بانک‌ها هستند که باعث شد بانک First Republic به نگرانی‌ها در مورد ترازنامه خود رسیدگی کند. گفته می‌شود که این امکان وجود دارد که برای انجام این کار فاصله زمانی قائل شود. بنابراین.

گزارش بلومبرگ مورخ ۲۶ مارس، به نقل از منابع ناشناس، گزارش داد که مقامات ایالات متحده مشخص نکرده اند که در صورت وجود، چه کمکی می توانند به جمهوری اول ارائه کنند. اما “گسترش پیشنهاد فدرال رزرو” یک گزینه است. در حال بررسی است.

بنا بر گزارش ها، جمهوری اول گفت که “به اندازه کافی برای فعالیت” بدون نیاز به “مداخله فوری” توسط تنظیم کننده ها است، در حالی که بانک و مشاوران آن به دنبال “تقویت ترازنامه خود” هستند.

منابع می گویند که عرضه نقدینگی فدرال رزرو طبق قانون بانکداری، که اشاره می کند که “بر اساس گسترده” است و به نفع هیچ بانک خاصی نیست، طبق گزارش ها گسترش خواهد یافت، اما آنها همچنین بیان می کنند که این تغییر “روشی برای تضمین منافع بانک اول جمهوری».

مربوط: First Republic و Credit Suisse را رایت کنید

علیرغم اینکه First Republic در ترازنامه خود با مشکلات ساختاری مواجه است، “سپرده های بانکی ثابت مانده اند” و تنظیم کننده ها بانک های سیلیکون ولی را در یک “بحران ناگهانی و جدی” تعطیل کرده اند. گزارش شده است که هیچ خطری برای تجربه “فرار” وجود ندارد. . :

این فرد گفت: “ما پول نقد داریم تا نیازهای مشتریان خود را در حین جستجوی راه حل برآورده کنیم.” این شامل ۳۰ میلیارد دلار است که توسط بزرگترین بانک های کشور در این ماه سپرده شده است. ”

این پس از آن صورت می گیرد که فدرال رزرو در ۱۹ مارس برنامه هایی را برای تقویت شرایط نقدینگی از طریق “خط سوآپ” اعلام کرد. این توافق بین دو بانک مرکزی برای تبادل ارز است.

فدرال رزرو در بیانیه ای اعلام کرد: «برای بهبود اثربخشی خطوط سوآپ در تأمین مالی دلار آمریکا، بانک های مرکزی که در حال حاضر عملیات دلاری آمریکا را ارائه می دهند، دفعات عملیات هفت روزه را از هفتگی به هفتگی کاهش خواهند داد.» ما موافقت کردیم که آن را تا پایان افزایش دهیم. روز،” او گفت.

شبکه خط سوآپ که شامل بانک کانادا، بانک انگلستان، بانک ژاپن، بانک مرکزی اروپا و بانک بین‌المللی سوئیس می‌شود، از ۲۰ مارس آغاز می‌شود و حداقل تا ۳۰ آوریل ادامه خواهد داشت.نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا