اخبار ارز دیجیتال

تحقیقات کنگره ایالات متحده در مورد FTX بدون رئیس مجلس متوقف شد

با انتخاب هیچ رهبر برای مجلس نمایندگان، پاسخ FTX به اتهامات کلاهبرداری و تلاش برای قانونی کردن ارزهای دیجیتال می تواند برای مدت نامحدودی به تعویق بیفتد.

در زمان انتشار این مقاله، مجلس نمایندگان ایالات متحده در روند انتخاب رئیس کنگره 118 در بن بست تاریخی قرار داشت. این باتلاق می تواند قانونگذاران را به تاخیر در جلسات استماع کمیته سوق دهد.

از 4 ژانویه، کوین مک کارتی، نماینده کالیفرنیا، پس از اکثریت جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان در انتخابات میان دوره ای 2022، پنجمین رای خود را از دست داد تا رئیس مجلس شود. این یک رویداد نادر است، تنها 15 بار در کل تاریخ کنگره از سال 1789، که نیاز به رای های متعدد برای تعیین رئیس مجلس دارد، بدون هیچ پایانی.

بدون یک رئیس مجلس منتخب اکثریت برای رای دادن به نامزدی در مجلس نمایندگان، دولت عملاً قادر به کار نخواهد بود. اعضای جدید نمی توانند کار خود را آغاز کنند، مجلس نمی تواند قوانینی را اتخاذ کند که نحوه عملکرد مجلس را تعیین کند، و وظایف کمیته ها و قوانین نمی توانند به جلو حرکت کنند. آخرین باری که این اتفاق افتاد در سال 1923 بود، زمانی که 9 برگه رای قبل از تصمیم گیری برای یک رئیس گرفته شد.

در ماه دسامبر، کمیته خدمات مالی مجلس یک جلسه استماع برای بررسی سقوط صرافی ارزهای دیجیتال FTX برگزار کرد. صلاحیت کمیسیون نه تنها شامل ثبات اقتصادی، بلکه مسائل مربوط به پول و اعتبار نیز می شود. این می‌تواند به رهبری در معرفی صورت‌حساب‌ها در مورد ارزهای دیجیتال و مؤسساتی که جلسات عمومی مربوط به مقررات دارایی‌های دیجیتال را برگزار می‌کنند، کمک کند.

اما بدون یک رهبر منتخب در مجلس، تلاش‌ها برای رسیدگی به اتهامات تقلب در FTX و حرکت به سمت قانونی که مقررات شفاف‌تری برای شرکت‌های رمزنگاری ارائه می‌کند، می‌تواند برای مدت نامعلومی به تعویق بیفتد. مجموع بیش از 200 رای مک کارتی در میان رای دهندگان مجلس نمایندگان کمتر از اکثریت بود. در هر دور، تقریباً 19 تا 20 جمهوری خواه به جیم جردن یا نامزد دیگری برای مجلس نمایندگان اوهایو رأی دادند.

منبع: نیویورک تایمز

به یک معنا، دفتر منشی یکی از تنها افرادی بود که بدون رئیس منتخب، اختیار ریاست مجلس را داشت. اما کار منشی مجلس، شریل جانسون در درجه اول اجرایی است، بنابراین بعید است که منجر به تصمیم گیری های سیاسی شود.

مربوط: 100 لابی کریپتو برای نبرد مرگبار برای بازگشایی مجدد کنگره آماده می شوند

نماینده پاتریک مک‌هنری، رئیس جدید کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، در ماه دسامبر گفت که این کمیته قصد دارد یک جلسه استماع دیگر درباره سقوط FTX در سال 2023 برگزار کند. در 3 ژانویه در قانونگذار.

نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا