اخبار ارز دیجیتال

کمیسر CFTC ایالات متحده خواستار طبقه بندی جدید برای محافظت از سرمایه گذاران کوچک در برابر ارزهای دیجیتال است.

در کنفرانس FIA در سنگاپور، کریستی گلداسمیت رومرو سرمایه‌گذار معمولی ارزهای دیجیتال را که ممکن است محافظه‌کار باشد، با سرمایه‌گذاری که CFTC به آن عادت کرده است، مقایسه کرد.

کریستی گلداسمیت رومرو، کمیسیونر کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) در کنفرانس مشتقات آسیایی انجمن صنعت آتی در سنگاپور در ۳۰ نوامبر سخنرانی می کند. تمرکز ویژه ای بر امنیت سایبری و رمزنگاری دارد.

گلد اسمیت رومرو دو پیشنهاد برای محافظت از مصرف کنندگان و بازارها در برابر خطرات ناشی از ارزهای دیجیتال ارائه کرد. اولش خیلی رمان بود گلدسمیت رومرو گفت: “حفاظت از سرمایه گذار خرد در خانه شما با تعریف مجدد اینکه چه کسی یک سرمایه گذار خرد است شروع می شود.” او گفت که سرمایه گذاران کریپتو متفاوت هستند:

“عمدتاً جوانانی که پس از سال ۱۹۸۰ متولد شده‌اند، متفاوت هستند و کمتر از ۵۰۰۰۰ دلار در سال درآمد دارند. این مشتریان معمولی نیست که CFTC به دیدن آن عادت کرده است.”

بنابراین، نباید با آنها یکسان رفتار کرد. به همین دلیل گلداسمیت رومرو. او با اذعان به لزوم حفظ شمول مالی گفت: «و بدون حمایت معنادار و هدفمند از مشتریان، آنها را نکشید».

گلداسمیت رومرو ایجاد دو دسته از سرمایه گذاران خرد را پیشنهاد کرد. سپس CFTC حمایت از مصرف کننده را در سراسر بخش های خود و برای هر دسته به صورت جداگانه ارائه می دهد.

در امور مالی سنتی، کارگزاران در تعیین مناسب بودن سرمایه گذاری برای مصرف کنندگان نقش دارند. او گفت: در معاملات بدون واسطه، “برای تنظیم کننده ها مهم است که خطرات مشتریان را ارزیابی کنند.” علاوه بر این:

«امروز، برای اولین بار، علناً از CFTC می‌خواهم که نظارت خود را بر مبادلات ارزهای دیجیتال افزایش دهد. […] این در محدوده اختیارات موجود مبادلات مشتقه است. ”

اما CFTC به درخواست او برای «ماه‌ها» برای اجرای نظارت خود توجهی نکرده است. گلداسمیت از درخواست کارولین فام، کمیسر CFTC برای یک دفتر مدافع سرمایه‌گذار خرد حمایت کرد.

رومرو گلداسمیت سخنرانی خود را برای بحث در مورد موارد استفاده از بلاک چین غیرمرتبط با ارزهای دیجیتال از مسیر خارج کرد. او گفت: «فناوری دفتر کل توزیع شده پتانسیل پیشگیری از بیماری، ایمن نگه داشتن مواد غذایی، محدود کردن ضایعات و صرفه جویی در زمان و هزینه صنعت کشاورزی را دارد.

مرتبط: کمیسیون CFTC خطرات سرایت کریپتو را با بحران مالی ۲۰۰۸ مقایسه می کند

گلداسمیت رومرو در سپتامبر ۲۰۲۱ توسط جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده برای ریاست CFTC نامزد شد و در ۳۰ مارس کار خود را آغاز کرد. او قبلاً نگرانی‌های خود را در مورد سرمایه‌گذاران خرده‌فروش ابراز کرده و از حمایت صنعت برای دسته سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی پیشنهادی خود برخوردار شده است.

نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا