اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین ایالات متحده برای بازگشایی تاسیسات استخراج آبشار نیاگارا به تسویه موقت رسید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پس از یک مبارزه قانونی طولانی، این شرکت مجبور به پرداخت هزینه ها و جریمه های مختلف و اجرای اقدامات گسترده کنترل صدا شد.

بر اساس گزارش‌های خبری محلی، ماینر ارز دیجیتال US Bitcoin Corp به توافقی آزمایشی با شهر نیاگارا فالز رسیده است تا عملیات استخراج در این شهر از سر گرفته شود. یک قاضی دادگاه عالی ایالتی دستور داد کارخانه در اوایل ماه مارس تعطیل شود. این شهرک منوط به تصویب شورای شهر می باشد.

ادوارد پیس، قاضی دادگاه عالی ایالتی، پس از «هفته‌ها مذاکره بحث‌انگیز» بین شهر و بیت‌کوین ایالات متحده بر سر متن دستور، دستور تعطیلی کارخانه را صادر کرد. این حکم باعث شد تا قاضی دیوان عالی ایالتی دیگر حکمی مبنی بر تعطیلی عملیات اجرایی کند و شهر به دنبال دستوری برای اجرای احکام جدید شهری بود که بر کارخانه تأثیر می گذاشت.

مطالب مرتبط: نیروی فضایی MIT استخراج بیت کوین را به عنوان ابزار امنیت سایبری پیشنهاد می کند

پیس متوجه شده است که بیت کوین در ایالات متحده به دلیل نادیده گرفتن دستور اصلی، با اعمال جریمه های ماسبق به ماسبق تا ۹ دسامبر، زمانی که برای اولین بار دستور تعطیلی آن صادر شد، به دادگاه تحقیر شده است. بر اساس این گزارش، مجموع این جریمه ها بیش از یک میلیون دلار بوده است.

این شرکت اکنون باید ۱۵۰۰۰۰ دلار به عنوان هزینه و ۱۸۰۰۰۰ دلار برای بازپرداخت هزینه های قانونی و هزینه های درخواست جدید به شهر بپردازد. علاوه بر این، بیت کوین ایالات متحده باید اقداماتی را برای کاهش نویز در کارخانه انجام دهد، مانند ساخت دیوارهای کاهش دهنده نویز و ارائه به نظارت شخص ثالث.

بیت کوین ایالات متحده در حال ادغام با ماینر کانادایی Hut 8 در معامله ای است که در ماه فوریه اعلام شد. ما در تگزاس و نبراسکا نیز امکانات داریم. بر اساس وب سایت آن، بیت کوین ایالات متحده حدود ۹۰ درصد از «الکتریسیته بدون انتشار» در کارخانه خود در نیویورک استفاده می کند.

ایالت نیویورک یک تعلیق دو ساله برای عملیات جدید معدنکاری اثبات کار و تمدید مجوزهای استخراج معادن فعلی وضع کرده است، مگر اینکه آنها ۱۰۰٪ با انرژی های تجدیدپذیر کار کنند. دادستان کل ایالت در ماه ژوئن هشداری صادر کرد و به سرمایه گذاران در مورد خطرات سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هشدار داد.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در مورد جرایم مربوط به رمزارزها داغ شده اندنویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا