اخبار ارز دیجیتال

غول بانکی ایالات متحده BNY Mellon می گوید دارایی های دیجیتال “اینجا می مانند”

دمیسی گفت که صنعت دارایی های دیجیتال «تسلط خواهد یافت»، حتی اگر بیشتر بازار ارزهای دیجیتال ۶۰ درصد از بالاترین سطح تاریخ سقوط کرده است.

مایکل دمیسی، رئیس دارایی‌های دیجیتال در بانک نیویورک ملون (BNY Mellon)، اظهار می‌دارد که کاهش بازار کریپتو در سال ۲۰۲۲ علاقه سازمانی به دارایی‌های دیجیتال را متوقف نخواهد کرد.

در کنفرانسی که توسط Afore Consulting در ۸ فوریه برگزار شد، دمیسی گفت که صنعت دارایی دیجیتال به دلیل علاقه شدید سرمایه گذاران نهادی به ارزهای دیجیتال «اینجا خواهد ماند».

بر اساس گزارش ۸ فوریه از رویترز، او گفت: “آنچه که ما می بینیم این است که مشتریان در کل به دارایی های دیجیتال علاقه مند هستند.”

دمیسی به مطالعه ای که توسط BNY Mellon در اکتبر ۲۰۲۲ انجام شد برای حمایت از افکار خود اشاره کرد. این نظرسنجی نشان داد که ۹۱ درصد از مشتریان بانک های متولی به سرمایه گذاری در محصولات توکن شده مبتنی بر بلاک چین علاقه مند هستند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که ۸۶ درصد از سرمایه گذاران نهادی استراتژی «خرید و نگهداری» را اتخاذ کرده اند.

۸۸ درصد از افراد مورد بررسی گفتند که برنامه های سرمایه گذاری بلندمدت آنها در بخش دارایی های دیجیتال به دلیل کاهش شدید بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲ تغییر نکرده است.

اما دمیسی گفت که باید کارهای بیشتری در واشنگتن دی سی انجام شود تا به بازیگران صنعت کمک شود تا تحت مقررات واضح تر به جلو حرکت کنند.

“مقررات و قوانین روشن برای جاده ها کاملا ضروری است. ما به افراد مسئولی نیاز داریم که بتوانند خدمات قابل اعتمادی را ارائه دهند که در خور اعتماد سرمایه گذاران باشد.”

وی افزود: «پیمایش مسئولانه در این منطقه مهم است.

در ۲ فوریه، BNY Mellon انتصاب کارولین باتلر را به عنوان مدیر عامل دارایی های دیجیتال این شرکت اعلام کرد و موج بعدی پذیرش را در بین مشتریان بانکی هدایت کرد.

باتلر قبلاً مدیر عامل شرکت خدمات حضانت بود.

این انتصاب به دنبال راه‌اندازی پلتفرم حضانت دیجیتالی خود توسط BNY Mellon در اکتبر ۲۰۲۲ صورت می‌گیرد که به سرمایه‌گذاران نهادی منتخب فرصت سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) را می‌دهد.

در اوایل فوریه ۲۰۲۲، BNY Mellon اعلام کرد که با پلتفرم معیارهای زنجیره ای Chainalysis همکاری می کند تا به ردیابی و تجزیه و تحلیل محصولات ارزهای دیجیتال کمک کند.

مربوط: مدیر اجرایی بانک SEBA می‌گوید مقررات شفاف پذیرش کریپتو را تسریع می‌کند

BNY Mellon تنها بانک بزرگی نیست که این روزها در فضای دارایی های دیجیتال حرکت می کند.

گویا پس از اینکه چندین شرکت تحت تأثیر سقوط ویرانگر FTX در ماه نوامبر قرار گرفتند، گلدمن ساک به خرید شرکت‌های ارزهای دیجیتال ابراز علاقه کرده است.

جیمی دیمون، مدیر عامل جی پی مورگان، طرفدار بیت کوین نیست، اما شرکت او اخیراً در خدمات مبتنی بر بلاک چین فعالیت کرده است. اولین تراکنش بین مرزی موفق با استفاده از امور مالی (DeFi).نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا