🚨 اخبار ارز دیجیتال

بحران بانکی ایالات متحده می تواند دوباره آغاز شود، آیا بیت کوین (BTC) می تواند روز را نجات دهد؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ایالات متحده ممکن است در آستانه یک بحران بزرگ دیگر باشد که نشانه هایی از آن در برخی از بانک های منطقه ای نمایان شده است. بر اساس گزارش اخیر رویترز، بانک جامعه نیویورک (NYCB) در حال حاضر پس از از دست دادن اعتماد سرمایه گذاران به شرکت به دنبال کاهش عمده سود سهام، در حال تجربه فروش گسترده در قیمت سهام خود است.

سهام این بانک در بورس نیویورک در پایان روز چهارشنبه ۳۷.۶۷ درصد کاهش یافت و قیمت سهام را به ۶.۴۷ دلار رساند. در حالی که به نظر می رسد اثرات این وضعیت در مسیر اصلاحی قرار دارد، با افزایش ۳ درصدی معاملات پس از ساعت کاری، باد مخالف باقی می ماند، که نشان دهنده چالشی است که بسیاری از بانک ها هنوز با آن روبرو هستند.

شایان ذکر است که بانک جامعه نیویورک ناجی بانک امضای محبوب در آن زمان بود. انحلال اجباری Signature Bank توسط مقامات در زمانی رخ می دهد که سایر بانک های منطقه مانند Silvergate Bank و Silicon Valley Bank فرار سرمایه عظیمی را تجربه می کنند که توانایی های عملیاتی آنها را مخدوش کرده است.

اکنون همان روند نزولی در حال بازگشت است، و اگر اجازه داده شود سونامی فوران کند، آسیب قابل توجهی به اقتصاد نیویورک وارد خواهد شد.

آیا بیت کوین (BTC) ذخیره می شود؟

یکی از جذابیت های اصلی بیت کوین مصونیت آن در برابر بحران های مالی با این ماهیت است. بسیاری از حامیان برجسته آن، مانند مایکل سیلر، همیشه به این فرض پایبند بوده اند که بیت کوین یک ارز معتبر است که به شدت توسط یک قطعه کد محافظت می شود.

بیت کوین از نظر طراحی در برابر تورم مصون است، که شامل ۲۱ میلیون سکه قابل تولید است. با توجه به اینکه غول های بانکداری سنتی پیشرو مانند بلک راک اکنون به درستی از طریق iShares Bitcoin Trust در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند، امنیت بیشتری برای این ارز دیجیتال فراهم شده است زیرا انباشتگی از سوی شرکت و سایر صادرکنندگان ETF بیت کوین، کمبود عرضه دارایی را افزایش می دهد.

این اتفاقات باعث شد که جانبازانی مانند Samson Mow پیش بینی کنند که قیمت بیت کوین در بلندمدت ۱ میلیون دلار خواهد بود. نشانه‌ها حاکی از آن است که بیت‌کوین می‌تواند نجات‌دهنده ارزشمندی برای محافظت از سرمایه‌گذاران در برابر درد فروپاشی NYCB باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا