اخبار ارز دیجیتال

مقامات ایالات متحده بررسی دقیق صنعت رمزنگاری را در سال 2023 افزایش می دهند

SEC، FASB و IRS در حال تلاش برای تشدید مقررات ارزهای دیجیتال و گسترش نظارت بر صنعت هستند.

چهارده سال پس از آن که بلوک پیدایش بیت کوین از طریق ظهور فناوری بلاک چین بر خدمات مالی و سایر صنایع ویران کرد، سرانجام مقامات ایالات متحده شروع به توجه به آینده و تأثیر اقتصادی ارزهای دیجیتال کردند.

در 14 دسامبر، هیئت استانداردهای حسابداری مالی (FASB) پس از اولین جلسه دستور کار خود با سرمایه گذاران در پنج سال گذشته، الزامات جدید حسابداری و افشا را برای واحدهایی که دارایی های رمزنگاری شده را در صورت های مالی خود نگه می دارند، مورد بحث قرار داد. انتظار می رود قانون پیشنهادی در نیمه اول سال 2023 صادر شود.

چند روز پیش، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) نمونه نامه ای درباره تحولات اخیر در بازار ارزهای دیجیتال صادر کرد و از شرکت ها خواست تا در افشای اطلاعات خود «نیاز به رسیدگی به تحولات بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی» را در نظر بگیرند. شرح کسب و کار، عوامل خطر، و بحث و تحلیل مدیریت. “

مطالب مرتبط: دنیای مقررات رمزنگاری: چگونه قوانین دارایی دیجیتال در سال 2022 تغییر کرد

به گفته کارشناسان حقوقی، این تغییر قرار است توسط بسیاری از بازیگران در صنعت ارزهای دیجیتال و خدمات مالی احساس شود. مارک کورنفلد از Cointelegraph، سهامدار اوراق بهادار و کلاهبرداری مالی در شرکت حقوقی Buchanan, Ingersoll & Rooney، گفت: “تهدیدهای چندوجهی و در نهایت کلان و خرد عمیقی برای بازارهای مالی به طور کلی و صنعت کریپتو به طور خاص وجود دارد. ” او گفت. به گفته حقوقدانان:

“اول، کمیسیون به طور فعال بر هزاران (اگر نه بیشتر) تجارت در این زمینه نظارت و نظارت خواهد کرد، درست همانطور که پس از افشای گسترده طرح مدوف-پونزی در جهان انجام داد. ما تحقیقات نظارتی کاملی را در مورد اقدامات اجرایی نظارتی کمیسیون. ما باید کاملاً انتظار داشته باشیم.»

بر اساس گزارش‌ها، ارزهای رمزنگاری‌شده کانون توجه سرویس درآمد داخلی (IRS) هستند که بخش تحقیقات جنایی آن صدها عامل جدید را برای مقابله با دارایی‌های دیجیتال و جرایم سایبری استخدام می‌کند. IRS با دانشمندان داده خود امیدوار است که با شرکت های ارزهای دیجیتال برای ایجاد یک “رابطه همزیستی” برای مبارزه با جرایم مالی همکاری کند.

قانونگذاران ایالات متحده پس از فروپاشی چشمگیر صرافی کریپتو FTX در نوامبر گذشته، با چشم انداز سال 2023 برای آینده بازار ارزهای دیجیتال، برای تعیین چارچوب قانونی جدید برای ارزهای دیجیتال تحت فشار قرار گرفتند. مقدمات بررسی کامل شده است.

با این حال، برخی معتقدند که در دراز مدت نتایج خوبی به همراه خواهد داشت. کورنفلد گفت: “نتیجه نهایی باید ثابت شود که محیطی منظم تر و شفاف تر، ثبات بازار بیشتر و حمایت قابل توجهی از سرمایه گذار و مصرف کننده بهبود یافته است.”

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا