اخبار ارز دیجیتال

مقامات ایالات متحده صفحه ای را برای اطلاع قربانیان FTX در مورد موارد SBF راه اندازی می کنند

بر اساس پرونده های دادگاه، تعداد قربانیان پرونده های FTX، توسل به روش های اطلاع رسانی سنتی تر را “غیر واقعی” کرده است.

دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک صفحه ای را در وب سایت خود راه اندازی کرد که قربانی کلاهبرداری FTX را سام بنکمن-فرید از روند دادگاه اطلاع داد.

در پرونده ای در ۶ ژانویه، دانیل ساسون، دستیار دادستان ایالات متحده به دادگاه فدرال گفت که متهم به اطلاع رسانی به قربانیان کلاهبرداری از صرافی ارزهای دیجیتال FTX در زمانی که تحت فرمان بانکمن-فرید بود، بود. درخواست کرد که به دفتر آن اجازه داده شود که “معقول، دقیق و منطقی” ارائه دهد. اطلاع به موقع». ساسون گفت که دولت یک “طرح جایگزین” را برای اطلاع رسانی به قربانیان حادثه FTX از طریق یک اطلاعیه آنلاین که در ۶ ژانویه منتشر شد، پیشنهاد کرده است.

با توجه به پرونده های دادگاه، تعداد قربانیان در پرونده های FTX، توسل به روش های اطلاع رسانی سنتی تر “بدون پیچیده یا طولانی شدن بی مورد رسیدگی در این مورد” را “غیر واقعی” می کند. قاضی لوئیس کاپلان در همان روز این درخواست را تایید کرد.

اطلاعیه ای که در وب سایت SDNY منتشر شده است، بینندگان را از هشت اتهام جنایی که بانکمن-فرید در دادگاه با آن ها روبه رو می شود و حقوقی که قربانیان تحت قوانین فدرال دارند، آگاه می کند. این مورد شامل حق اطلاع از دادرسی های عمومی دادگاه و داد و ستد با بانکمن-فرید، و همچنین ملاقات با وکلای نماینده دولت ایالات متحده بود.

این داستان در حال انجام است و به روز خواهد شد.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا