اخبار ارز دیجیتال

مقامات ایالات متحده در حال توقیف 460 میلیون دلار از سهام Robinhood مرتبط با FTX هستند

گزارش شده است که مقامات به قضات ورشکستگی گفته اند که در حال توقیف 56 میلیون سهم Robinhood مرتبط با FTX و مدیر عامل سابق آن سام بنکمن-فرید هستند.

طبق گزارش ها، وزارت دادگستری ایالات متحده 400 میلیون دلار از سهام Robinhood مرتبط با FTX را به عنوان بخشی از شکایت علیه صرافی ارزهای دیجیتال توقیف کرده یا در حال توقیف است.

رویترز در 4 ژانویه گزارش داد که مقامات آمریکایی به یک قاضی گفتند که دارایی های مرتبط با FTX و مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید را توقیف کرده اند. این شامل 56 میلیون سهم Robinhood بود. در آن زمان ارزش آن حدود 468 میلیون دلار بود. از انتشار. این گزارش به دنبال یک قاضی در یک پرونده جنایی علیه SBF است که دستور عدم دسترسی یا انتقال ارزهای دیجیتال یا دارایی های FTX یا Alameda را صادر کرده است.

کنترل سهام رابینهود به دلیل انحلال تعدادی از سرمایه گذاران و طلبکاران در بحبوحه مراحل ورشکستگی FTX مورد مناقشه قرار گرفته است. BlockFi، Bankman-Fried و یوناتان بن شیمون، طلبکار FTX همگی ادعای حقوق این دارایی ها را کرده اند.

در دادگاه فدرال در 3 ژانویه، بانکمن-فرید در 8 فقره اتهام، از جمله کلاهبرداری با سیم، کلاهبرداری اوراق بهادار و نقض مالی کمپین، بیگناه شد. او قبلا انتقال وجوه از آلامدا را تکذیب کرد و گفت از زمان کناره گیری از سمت مدیرعاملی در نوامبر، دسترسی به کیف پول خود را از دست داده است.

مربوط: نتیجه پیگرد قانونی SBF می تواند تعیین کند که IRS چگونه با ضررهای FTX برخورد می کند.

مدیر عامل سابق FTX از دسامبر در خانه پدر و مادرش در کالیفرنیا در حصر خانگی به سر می برد اما به دلایل تایید شده از جمله حضور در دادگاه در نیویورک اجازه سفر به او داده شد. تاریخ محاکمه او 2 اکتبر است. تعیین شده است.

نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا