اخبار ارز دیجیتال

وکلای ایالات متحده از SEC و CFTC دعاوی مدنی علیه SBF درخواست کردند تا پس از محاکمه جنایی منتظر بمانند

وکلای Sam Bankman-Fried موافقت کردند که در دعوای مدنی SEC و CFTC باقی بمانند، اما وکلای Caroline Ellison و Gary Wang با توقف CFTC مخالفت نکردند.

دادستان ناحیه جنوبی نیویورک، دامیان ویلیامز، از دادگاه درخواست کرده است که شکایت مدنی علیه سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX “تا زمانی که پرونده جنایی موازی به پایان برسد” متوقف شود.

در تشکیل پرونده ۷ فوریه، ویلیامز به دادگاه گفت که شکایت مدنی علیه Bankman-Fried را که قرار است در اکتبر محاکمه شود و کشفیات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و کمیسیون معاملات آتی کالا را متوقف کند. من درخواست دادم سفارش. به گفته ویلیامز، دادرسی کیفری علیه Bankman-Fried “احتمالاً تأثیر مادی” بر دعاوی مدنی در SEC و CFTC دارد.

در این پرونده آمده است: «تمام مواردی که در دعاوی مدنی مورد اعتراض قرار می گیرد، در دعاوی کیفری نیز مورد اعتراض قرار می گیرد. “در واقع، یک طرح برای کلاهبرداری از مشتریان FTX.com، یک طرح برای کلاهبرداری از سرمایه گذاران FTX.com، یک توطئه کلاهبرداری اوراق بهادار با گمراه کردن مادی سرمایه گذاران FTX.com، و اختلاس از مشتریان FTX.com. برای یک توطئه کلاهبرداری از کالاها، وجوه در نظر گرفته شده برای در معاملات مبادله ای استفاده شود، تقریباً همه همان اسناد، شاهدان و سایر شواهدی که SEC و CFTC برای اثبات ادعاهای ناشی از این طرح ها استفاده می کنند. همچنین برای اثبات پرونده های جنایی دولتی استفاده می شود.

در رابطه با باقی ماندن کشف، دادستان های فدرال گفتند، بدون مداخله، بانکمن-فرید “به طور نامناسبی مطالب استیضاح شهود دولتی را به دست آورد، قوانین کشف جنایی را دور زد و دفاع خود را در یک پرونده جنایی رد صلاحیت کرد.” قاضی ناظر بر پرونده های جنایی SBF، مدیر عامل سابق FTX را رد کرده است. وثیقه پس از ادعاها، او با شاهدانی که ممکن است در این پرونده دخیل بوده باشند تماس گرفت.

وکلای بانکمن-فرید گفتند که هیچ مخالفتی با باقی ماندن شکایت مدنی SEC و CFTC تا زمان بسته شدن پرونده جنایی ندارند. تیم حقوقی کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research و گری وانگ، یکی از بنیانگذاران FTX، با ادامه دادخواهی CFTC موافقت کردند.

مربوط: FTX Fallout: آزمایش‌های SBF می‌تواند سابقه‌ای برای صنعت کریپتو ایجاد کند

هر دو SEC و CFTC در ماه دسامبر، اندکی پس از دستگیری وی در باهاما، شکایت های جداگانه ای علیه Bankman-Fried ارائه کردند. اگرچه شکایت SEC به دنبال دستوری بود که می‌تواند از شرکت SBF در صدور، خرید، عرضه یا فروش اوراق بهادار خارج از حساب شخصی خود جلوگیری کند، CFTC به دنبال حکم و سایر امدادهای عادلانه و همچنین مدیر عامل سابق، FTX، Alameda بود. .نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا