اخبار ارز دیجیتال

Maintain Exchange بدهی میلیون‌ها دلاری به وام‌دهنده کریپتو کرید را تکذیب می‌کند

Cred در ژوئن ۲۰۲۲ از Uphold به دلیل یک محصول بازده ارز دیجیتال به نام CredEarn شکایت کرد.

صرافی کریپتو Uphold بدهی تقریباً ۷۸۴ میلیون دلاری به یک تراست انحلال‌شده برای پلتفرم سرمایه‌گذاری کریدو شکست خورده را رد کرده است.

در دادگاه در ۱۱ ژانویه، Uphold اقدام به رد کلیه اتهامات شکایتی که علیه Cred در ژوئن ۲۰۲۲ ارائه شده بود، کرد.

Cred یک سرویس وام دهنده ارز دیجیتال بود که در نوامبر ۲۰۲۰ برای فصل ۱۱ ورشکستگی ثبت کرد. در ژوئن ۲۰۲۲، انحلال تراست Cred شکایت خصمانه ای علیه Uphold و دو شرکت وابسته ارائه کرد.

Uphold ادعا کرد که با یکی از بنیانگذاران Cred برای تبلیغ CredEarn همکاری کرده است و ۷۸۳.۹ میلیون دلار به وام دهندگان ارزهای دیجیتال بدهکار است.

طبق این دادخواست، Cred ادعا می‌کند که Uphold با بنیانگذاران Cred برای ارتقای CredEarn کار کرده است و سرمایه‌گذاری‌های ارز دیجیتالی که در اوج بازار از Uphold انجام می‌شود بیش از ۷۰۰ میلیون دلار ارزش داشته است.

این محصول نوید بازدهی بالا را می‌داد و سرمایه‌گذاران خرد را جذب می‌کرد، اما سرمایه‌گذاری Cred بدتر شد و منجر به زیان مشتری و تشکیل پرونده ورشکستگی در نوامبر ۲۰۲۰ شد. پرونده ورشکستگی Cred مشابه موارد شبکه سلسیوس و وویجر دیجیتال است.

علاوه بر این، طبق قانون۳۶۰، Uphold “به دانیل شات و لو هوآ، بنیانگذاران Cred، و دیگر افسران کلیدی Cred در نقض ادعاهای امانتداری در ارتباط با برنامه CredEarn کمک کرده و از آنها حمایت کرده است.”

این شکایت همچنین ادعا می‌کند که Uphold می‌دانست که Cred «در استراتژی‌های پوشش ریسک با ریسک بالایی شرکت کرده است و خطرات نظارتی مرتبط با برنامه‌های سودآوری ارزهای دیجیتال وجود دارد».

اما در اقدامی برای رد شکایت، Uphold ادعاهای Cred Trust را “غیر منسجم، قطعی و توطئه آمیز” خواند و از دادگاه ورشکستگی دلاور خواست تا آنها را رد کند.

Zachary Taylor، وکیل مدافع Uphold از Baker & Hostetler، به دادگاه گفت که “تنها چیزی که می توانیم به آن اعتماد کنیم، حدس و گمان های غیرمستند است” و افزود: “این منطقی نیست.”

الان رای بدهید!

Uphold آگاهی از خطرات Cred را رد کرد و ادعا کرد که Cred مالکیت دارد و کاملاً مستقل عمل می کند. همچنین ادعا کرد که CredEarn از مشکلات مالی CredEarn در هنگام تبلیغ محصولات خود برای مشتریان Uphold بی اطلاع بوده است.

این طرح همچنین استدلال می کرد که هیچ ارتباطی با ورشکستگی کرید ندارد.

CredEarn می‌خواند: “این به طور مستقل تحت مالکیت، مدیریت و بهره برداری Cred است و این سوء مدیریت داخلی و سوء مدیریت بود که منجر به سقوط کرد.”

مربوط: برای تبدیل شدن به یک شرکت رمزنگاری ثبت شده در بریتانیا پس از تأیید FCA حمایت کنید

در این جلسه، جوزف بی. ایوانز، وکیل Cred Trust از McDermott Will & Emery گفت که “ادعاهای خودی مربوط به همکاری با Uphold به صورت موردی حل شده است.”

قاضی ورشکستگی جان تی. دورسی گفت که مایل است توافقنامه تسویه حساب را ببیند زیرا دادگاه این موضوع را تحت نظر خود می گیرد.

Uphold یک پلت فرم تجارت دیجیتال چند دارایی جهانی است که ادعا می کند بیش از ۱۰ میلیون کاربر در ۱۵۰ کشور جهان دارد. ما خدمات معاملاتی را برای دارایی های رمزنگاری، ارزهای فیات، سهام و فلزات گرانبها ارائه می دهیم.

نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا