🚨 اخبار ارز دیجیتال

آخرین دستورالعمل مالیاتی اروپا، گزارش‌دهی در مورد تمام نقل و انتقالات دارایی‌های رمزنگاری را الزامی می‌کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

DAC8 رویه‌های گزارش‌دهی مالیاتی را به نقل و انتقالات ارزهای دیجیتال، مطابق با چارچوب گزارش‌دهی ارزهای دیجیتال OECD و قوانین اتحادیه اروپا AML گسترش می‌دهد.

شورای اروپا آخرین قوانینی را تصویب کرده است که الزامات گزارش مالیاتی را برای شامل انتقال دارایی های رمزنگاری شده گسترش می دهد. این هشتمین نسخه از دستورالعمل همکاری اداری (DAC) است، مجموعه ای از مراحل برای به اشتراک گذاری خودکار اطلاعات بین دولت های اروپایی برای اهداف مالیاتی.

DAC8 در دسامبر پیشنهاد شد و در ۱۶ مه پس از تأیید بازار دارایی رمزنگاری (MiCA) تأیید شد. این به این دلیل است که بر تعاریف تعیین شده توسط قانون تکیه دارد. DAC جدید به چارچوب گزارشگری دارایی های رمزنگاری شده (CARF) و اصلاحات استانداردهای گزارشگری که در اکتبر توسط سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) تحت دستور G20 منتشر شد، پایبند است.

مطالب مرتبط: با تصویب MiCA توسط پارلمان اروپا، آینده صنعت رمزنگاری اتحادیه اروپا چیست؟

DAC8 از ارائه‌دهندگان خدمات دارایی‌های رمزنگاری شده (CASP) می‌خواهد تا اطلاعات مربوط به نقل و انتقالات دارایی‌های رمزنگاری شده به هر مقدار را برای اطمینان از قابلیت ردیابی و شناسایی تراکنش‌های مشکوک جمع‌آوری کنند. مقررات ضد پولشویی اتحادیه اروپا و مبارزه با تامین مالی تروریسم (AML/CFT) را تقویت می کند و ایجاد یک موسسه جدید اروپایی مبارزه با پولشویی را پیشنهاد می کند. مقررات پیشنهادی CASP ها را ملزم می کند:

«با تأیید اینکه اگر انتقال دارایی رمزنگاری شده در شبکه با استفاده از DLT یا فناوری مشابه ثبت شود، انتقال دارایی رمزنگاری شده با نام ذینفع، آدرس دفتر توزیع شده ذینفع همراه خواهد بود، [and] شماره حساب گیرنده (در صورت وجود چنین حسابی). ”

مقررات پیشنهادی همچنین توضیح می‌دهد که «اطلاعات باید به روشی امن قبل یا همزمان با انتقال دارایی‌های کریپتو ارسال شوند».

علاوه بر الزامات جدید CASP، DAC8 شامل قوانین گزارش‌دهی جدید برای افراد با درآمد بالا و الزامات سخت‌گیرانه‌تر برای انتقال شماره‌های شناسایی مالیاتی است.

الیزابت سوانتسون، وزیر دارایی سوئد در بیانیه ای گفت:

تصمیم امروز خبر بدی برای کسانی است که از دارایی‌های کریپتو برای فعالیت‌های غیرقانونی، فرار از تحریم‌های اتحادیه اروپا یا تامین مالی تروریسم و ​​جنگ سوء استفاده کرده‌اند، دیگر در اروپا امکان‌پذیر نیست.

تغییرات در DAC توسط قانون انجام نمی شود، بلکه از طریق یک فرآیند مشورتی بین کشورهای عضو شورای اروپا انجام می شود.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – و نکات مالیاتی رمزنگارینویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا