اخبار ارز دیجیتال

به روز رسانی: پلتفرم هوش رمزی کوین تلگراف دو ساله شد

طبق تحقیقات، تجزیه و تحلیل تاریخی بازار ارزهای دیجیتال، همراه با شرایط بلادرنگ و احساسات سرمایه‌گذار، می‌تواند بسیار آموزنده باشد.

Cointelegraph Markets Pro، یک پلتفرم داده طراحی شده برای یکسان سازی زمین بازی برای فعالان بازار ارزهای دیجیتال، نزدیک به دو سال است که برای عموم باز شده است.

یک سال از ساخت این پلتفرم، نتیجه تجزیه و تحلیل کامل محرک های کلیدی بازار ارزهای دیجیتال و تغییرات قیمت دارایی است.

توسط Cointelegraph و The Tie به طور مشترک توسعه داده شد. The Tie جامع ترین و کاربردی ترین ارائه دهنده اطلاعات دارایی های دیجیتال است که بیش از ۱۰۰ سرمایه گذار نهادی به آن اعتماد دارند.

امتیاز VORTECS™ خود را آزمایش کنید

در قلب این پلت فرم امتیاز VORTECS™ قرار دارد. شرایط فعلی بازار بیش از ۴۲۰ دارایی رمزنگاری را با شرایط بازار از لحاظ تاریخی مشابه مقایسه می کند.

الگوریتم های اختصاصی این شرایط گذشته را تحلیل می کنند و به دنبال الگوهای ثابت در رفتار بازار در روز بعد می گردند.

“همه ما می دانیم که عملکرد گذشته نشان دهنده نتایج آینده نیست، اما پلت فرم Cointelegraph Markets Pro تجزیه و تحلیل احساسات و فعالیت رسانه های اجتماعی را با شرایط بازار در زمان واقعی ترکیب می کند تا بسیار ملموس ارائه دهد و به ما امکان می دهد مدل هایی قوی تر ایجاد کنیم.” گفت. راسل دکلت، مدیر مارکتز پرو.

تاریخ پیش بینی نمی کند، اما می تواند بسیار آموزنده باشد.

جاشوا فرانک، مدیر عامل The Tie، گفت:

زمانی که امتیاز VORTECS™ یک دارایی رمزنگاری خاص از ۷۵ فراتر رفت، میانگین افزایش قیمت آن ۵۶۷.۲ درصد در ۲۴ ساعت آینده و ۴۷۳.۴۹ درصد طی ۷ روز آینده بود.

علاوه بر این، زمانی که امتیاز از آستانه ۸۰ عبور کرد، رشد ثروت در ۲۴ ساعت آینده ۶۰۰.۰۱ درصد و در هفته آینده ۴۷۳.۴۹ درصد بود.

البته، بسیاری از معامله‌گران ارزهای دیجیتال جان خود را به خطر می‌اندازند، بنابراین معیار واقعی موفقیت در بازار نزولی این است که آیا یک پلتفرم برتری واقعی نسبت به بازار ارائه می‌دهد یا خیر.

Breaking NewsQuakes™ سرفصل ها را سریعتر ارائه می دهد

Cointelegraph Markets Pro همچنین شامل NewsQuakes™ است، یک گردآورنده اخبار سرفصل جامع که سریع‌ترین در صنعت ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود.

Cointelegraph Markets Pro به مدت دو سال با The Tie همکاری می کند تا مهم ترین محرک های قیمت را در چرخه اخبار شناسایی و جدا کند.

فهرست‌بندی‌ها و شراکت‌های بورس از جمله سرفصل‌هایی هستند که به طور مداوم بازار را به حرکت در می‌آورند.

پلتفرم Cointelegraph Markets Pro از هوش مصنوعی (AI) برای بررسی هزاران منبع تحلیل شده در هر دقیقه استفاده می کند و بینش های کلیدی را مستقیماً در عرض چند ثانیه به مشترکین Cointelegraph Markets Pro ارائه می دهد.

به عنوان مثال، زمانی که یک دارایی ارز دیجیتال در Coinbase فهرست شده است، اغلب شاهد افزایش سریع و بزرگ قیمت است. DeCorte می‌گوید: «این اعلامیه‌ها می‌تواند منجر به سود سریع برای معامله‌گرانی شود که به سرعت واکنش نشان می‌دهند.

به عنوان مثال، سیستم NewsQuake™ اخبار مربوط به ماریناد (MNDE) را ارائه کرد. این به سرمایه گذاران بازدهی ۳۰۷ درصدی داد و نشانگر اولیه حرکت از ۰.۰۷ دلار به ۰.۳۰ دلار را در یک روز اوج ارائه کرد.

اطلاعات بازار برای همه

مشترکین Cointelegraph Markets Pro همچنین به ویژگی های نوآورانه جامعه دسترسی دارند. که توسط هر دو تیم Cointelegraph و The Tie مدیریت می شود، اعضا می توانند در بحث با علاقه مندان دیگر شرکت کنند، استراتژی ها و ایده ها را به اشتراک بگذارند و به تحقیقات انحصاری کارشناسان بازار دسترسی داشته باشند.

DeCorte معتقد است که ترکیب اخبار لحظه ای و مدل سازی الگوریتمی بازار ارزهای دیجیتال را برای همه انواع سرمایه گذاران قابل دسترس تر می کند.

حتی در طول فروپاشی FTX، ما شاهد افزایش علاقه به ارزهای دیجیتال در سطح جهان هستیم که عدم تقارن اطلاعاتی ذاتی در بازارهای مالی موجود را نسبت به میانگین سرمایه‌گذاران ترکیب می‌کند. ما تشخیص می‌دهیم که تمایل به

ما امیدواریم که Cointelegraph Markets Pro کمک کند تا زمینه بازی در صنعت کریپتو فراهم شود. ”

آقای فرانک گفت:

چالش این بود که میلیاردها نقطه داده جمع‌آوری‌شده را ادغام کنیم و اطلاعات عملی و روشن‌فکر را با همه به اشتراک بگذاریم. ”

برای اینکه ببینید Cointelegraph Markets Pro چگونه حرکات بازار را هدایت می کند اطلاعات قبل از عمومی شدن این اطلاعات… اینجا کلیک کنید.

Cointelegraph یک ناشر اطلاعات مالی است، نه یک مشاور سرمایه گذاری. ما مشاوره سرمایه گذاری فردی یا فردی ارائه نمی دهیم. ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری‌های بی‌ثباتی هستند و دارای ریسک‌های مهمی از جمله خطر از دست دادن دائمی و کامل هستند. عملکرد گذشته نشان دهنده نتایج آینده نیست. تصاویر و نمودارها در زمان نگارش صحیح هستند یا به شکل دیگری مشخص شده اند. استراتژی های آزمایش شده در دنیای واقعی توصیه نیستند. لطفا قبل از هر گونه تصمیم گیری مالی با مشاور مالی خود مشورت کنید.

همه نقل‌قول‌های ROI از ۲۰ دسامبر ۲۰۲۲ دقیق هستند.

نویسنده: Cointelegraph

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا