🚨 اخبار ارز دیجیتال

صرافی کره ای Upbit مجوز اولیه را از سنگاپور دریافت می کند

Upbit سنگاپور تأییدیه اولیه بانک مرکزی و تنظیم کننده مالی این کشور را برای مجوز ارزهای دیجیتال محلی به دست آورده است.

زیرمجموعه سنگاپور Upbit، بزرگترین صرافی کره جنوبی، مجوز اصلی موسسه پرداخت (MPI) در سنگاپور را دریافت کرده است.

در ۱۶ اکتبر، Upbit سنگاپور اعلام کرد که مرجع پولی سنگاپور (MAS) با یک مجوز اصولی موافقت کرده است و به آن اجازه می دهد تا به ارائه خدمات رمز پرداخت دیجیتال برای سرمایه گذاران نهادی در انتظار مجوز کامل ادامه دهد.

الکس کیم، بنیانگذار و مدیرعامل Upbit سنگاپور در بیانیه ای گفت که این شرکت در سال ۲۰۱۸ تاسیس شد و این تایید نقطه عطف استراتژیک برای افزایش حضور محلی آن است. او گفت که این شرکت استون است.

عکسبرداری تیم Upbit سنگاپور در مرکز شهر سنگاپور.منبع: Upbit سنگاپور

ازمان حمید، رئیس انطباق این شرکت، گفت که این تاییدیه نشان دهنده تعهد شرکت به ایجاد تجارت خود در سنگاپور است. وی افزود: “ما مشتاقانه منتظر هستیم تا در ایجاد بیشتر سنگاپور به عنوان قطب پیشرو برای تجارت مالی نسل بعدی مشارکت کنیم.”

مربوط: عمارت ۳۶ میلیون دلاری سو ژو در سنگاپور پس از فروریختن ۳AC به مزرعه زیست محیطی تبدیل شد

اگر Upbit به طور بالقوه به طور کامل تأیید شود، صرافی در مجموع به ۱۵ شرکت ارزهای دیجیتالی ملحق می شود که مجوز خدمات رمز پرداخت دیجیتال کامل MPI را از MAS دریافت کرده اند.

تنها در ماه اکتبر، نهادهای سنگاپور Coinbase، Ripple و Sygnum Bank همگی مجوز مجوز را از MAS دریافت کردند و تعداد شرکت‌های خدمات رمز پرداخت دیجیتال با مجوز MAS را به ۱۵ افزایش داد.

در ۲ اکتبر، Coinbase مجوز کامل MPI را دریافت کرد و در همان روز، شرکت تجاری ارزهای دیجیتال GSR نیز در اصل تاییدیه MPI را دریافت کرد. شرکت تابعه بانکداری رمزنگاری سوئیس Sygnum Singapore مجوز کامل MPI را در روز بعد دریافت کرد و ریپل MPI کامل را در ۴ اکتبر دریافت کرد.

مجله: بایننس حساب SBF را به دلیل اتهامات رشوه خواری چینی مسدود کرد: آسیا اکسپرس

نویسنده: Jesse Coghlan
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا