اخبار ارز دیجیتال

Unstoppable Domains اتحاد Web3 را راه‌اندازی می‌کند و به دنبال هیئت خود تنظیمی است

ائتلاف های زنجیره ای شامل Bonfida، Tezos Domains، Polkadot Name System، Hedera، Syscoin و klaytn.domains هستند.

قابلیت همکاری دامنه‌های Web3 اولویت ائتلاف زنجیره‌ای متقابل بازیکنان پیشرو بلاک چین و وب۳ است که اتحاد دامنه‌های Web3 را تشکیل دادند که در نشست وب در لیسبون در ۲ نوامبر اعلام شد.

سندی کارتر، معاون ارشد و مدیر کانال Unstoppable Domains، به کوین تلگراف گفت که این گروه برای محافظت از فضای نامگذاری Web3 با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

“هیچ ICANN وجود ندارد [Internet Corporation for Assigned Names and Numbers] برای Web3. من فکر نمی کنم ما باید. ما معتقدیم که روح و روح Web3 مستلزم نوعی خود تنظیمی است. من فکر می کنم ما به یک گروه مانند آن نیاز داریم تا به بحث و گفتگو در مورد موضوعاتی از این دست کمک کند. این گروهی است که امروز اعلام کردیم. ”

هدف این اتحاد جلوگیری از حملات فیشینگ مخرب، افراد مخرب جعل هویت “دامنه های سطح بالای” Web3 (W3TLDs)، سایبری اسکوات و برخورد دامنه Web3 است. شرکت کنندگان همچنین شامل Bonfida، Tezos Domains، Polkadot Name System، Hedera، Syscoin و klaytn.domains هستند. کارتر گفت: «ما از همه سرویس‌های نام‌گذاری دعوت کردیم که مشارکت کنند.

دستور کار خودتنظیمی همچنین باعث شد تا Unstoppable Domains به اتحاد Open Metaverse (OMA3) بپیوندد. OMA3 گروهی از پلتفرم‌های متاورس و وب ۳ مبتنی بر بلاک چین است که از ماه جولای برای غلبه بر چالش‌های قابلیت همکاری صنعت، به‌ویژه در مورد استانداردهای هویت دیجیتال و آواتار، کار می‌کند. متاورس

کارتر گفت: “ما پیوستیم زیرا معتقدیم که باید یک کمیته خودتنظیمی باشد. وجود دارد.”

کارتر خود را به عنوان یک مبشر در آموزش مردم در مورد ارزش پیشنهادی مالکیت داده توصیف کرده است و معتقد است که رابطه بین کاربران و حریم خصوصی دیجیتال در نسل‌های آینده به طور چشمگیری تغییر خواهد کرد. آموزش همچنان یک چالش بزرگ است.

“بزرگترین [challenge] امروز مردم می فهمند که چیست. من اغلب به مردم می گویم که یک مربی، یک مبشر هستم که گزاره های ارزشی و اهمیت آنها را توضیح می دهد. زیرا امروزه بسیاری از مردم آن را درک نمی کنند. ”

وب‌سایت‌های غیرمتمرکز و آواتارهای متاورس از جمله روندهایی هستند که او معتقد است با تبدیل شدن به مفهوم مالکیت داده‌ها به جریان اصلی تبدیل خواهد شد.

“من با گروهی از مشاغل کوچک صحبت می کردم و زنی از جایش بلند شد و گفت که وب سایت او به مدت ۳۰ روز از کار افتاده است. او نتوانست کسی را توضیح دهد که چرا. . […] و پس از ۳۰ روز قیمت دوباره افزایش یافت، اما او ۳۰ روز از فروش آنلاین خود را از دست داد. […] به نظر می رسید که او یک مورد استفاده عالی است. بنابراین اگر یک وب سایت غیرمتمرکز دارید، این اتفاق نمی افتد زیرا کسی نیست که آن را حذف کند. وب سایت شماست ”

به دنبال رونق NFT و محبوبیت پروفایل‌های هویت دیجیتال، Unstopable امسال یک دور سری A 65 میلیون دلاری جمع‌آوری کرد و ارزش آن را به ۱ میلیارد دلار رساند. رقیب Unstoppable Ethereum Naming Services نیز شاهد افزایش تقاضا است و تا ماه اوت نزدیک به ۲ میلیون دامنه ثبت شده است.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا