اخبار ارز دیجیتال

دامنه های غیرقابل توقف، دامنه های .eth را از طریق مشارکت سرویس نام اتریوم اضافه می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دامنه های غیرقابل توقف و سرویس نام اتریوم از لحاظ تاریخی بر فضای نام دامنه غیرمتمرکز به عنوان رقبا تسلط داشته اند.

پس از اعلام پشتیبانی Unstoppable Domains از نام‌های دامنه .eth توسط سرویس نام اتریوم (ENS)، دو پلتفرم بزرگ برای تامین قدرت دامنه‌های غیرمتمرکز Web3 با یکدیگر همکاری کردند.

دو ارائه‌دهنده خدمات، ستون‌های مرکزی فضای دامنه Web3 هستند که کاربران را قادر می‌سازد تا نام‌های دامنه قابل خواندن برای انسان و آدرس‌های کیف پول ارزهای دیجیتال ایجاد کنند. یک دامنه غیرمتمرکز همچنین به عنوان نمایه ای برای کل اکوسیستم Web3 عمل می کند و بسیاری از ویژگی ها را باز می کند.

همانطور که قبلا توسط کوین تلگراف تحقیق شده بود، دامنه های Unstoppable و ENS روی هم ۶ میلیون ثبت دامنه را در اوایل سال ۲۰۲۳ به خود اختصاص خواهند داد و تعداد ثبت ها پس از سال ۲۰۲۲ به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

کاربران اکنون می‌توانند نام‌های .eth را از طریق Unstoppable خریداری کنند، که روش‌ها و ویژگی‌های پرداخت را با هدف ساده‌سازی مدیریت دامنه‌های ENS اضافه می‌کند. همه دامنه‌های .eth خریداری‌شده از Unstoppable از طریق قرارداد هوشمند ENS ثبت می‌شوند و دارای عملکردی مشابه با دامنه‌های ثبت‌شده مستقیم از طریق ENS هستند.

مرتبط: وضعیت هنر: خدمات دامنه توزیع شده منعکس کننده پیشرفت های صنعت است

کاربران همچنین می توانند دامنه های .eth را از طریق Unstoppable بدون اتصال به کیف پول موجود اتریوم خریداری کنند. این امر توسط Unstoppable’s Domain vault ارائه می‌شود، یک سرویس غیر محرمانه که به کاربران امکان می‌دهد دامنه‌های Web3 را بدون داشتن کیف پول رمزنگاری برای شروع، ایمن کنند.

کاربران ENS همچنین می توانند از مکانیسم تمدید خودکار از طریق Unstoppable استفاده کنند و نیاز به تجدید زنجیره .eth و در نتیجه از دست دادن احتمالی دامنه ها را از بین ببرند.

همچنین، ادغام با Unstoppable به کاربران .eth این امکان را می دهد که از روش های پرداخت مختلفی، از بیت کوین و ۱۲ ارز دیجیتال گرفته تا گزینه های پرداخت سنتی فیات مانند کارت های اعتباری، PayPal، Google Pay و Apple Pay برای خرید دامنه Web3 مورد نظر استفاده کنند.

Unstoppable همچنین در حال توسعه ابزارهای مدیریت دامنه .eth، از جمله پیکربندی آدرس ارز دیجیتال، مدیریت داده های نمایه روی زنجیره، و قابلیت های ارسال دامنه .eth است.

اعلامیه ای که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شده است نشان می دهد که کاربرانی که دامنه های .eth را از طریق Unstoppable خریداری می کنند، اکنون می توانند از یکپارچه سازی ENS استفاده کنند. با این حال، دامنه های .eth خریداری شده از طریق Unstoppable با ۸۰۰ ادغام Unstoppable یا بیشتر کار نمی کنند.

Unstoppable همچنین از دامنه های Web3 متعددی مانند nft، .crypto، .wallet، .dao، .bitcoin، .polygon، .BinanceUS، .blockchain پشتیبانی می کند.

مجله: Ordinals بیت کوین را به نسخه بد اتریوم تبدیل کرد: آیا می توانید آن را برطرف کنید؟نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا