اخبار ارز دیجیتال

Unsiwap کیف پول موبایل iOS را در برخی کشورها راه اندازی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صرافی غیرمتمرکز قبلاً گفته بود که اپل اجازه نمی دهد برنامه ها در اپ استور فهرست شوند.

صرافی غیرمتمرکز Uniswap طبق اعلام این شرکت در ۱۳ آوریل، کیف پول موبایلی را با پشتیبانی داخلی از صرافی ها راه اندازی کرده است. این برنامه برای دستگاه‌های iOS در برخی کشورها در دسترس است و می‌توانید آن را در اپ استور اپل پیدا کنید.

تیم Uniswap در ۳ مارس شکایت کرد که اپل برنامه را از فروشگاه خود مسدود کرده است. با این حال، در این اطلاعیه جدید، تیم اعلام کرد که کیف پول “از زندان اپل خارج شده و اکنون در اکثر کشورها زندگی می کند.”

به گفته Uniswap، کیف پول جدید به کاربران اجازه می دهد تا توکن های خود را در شبکه های اتریوم، Polygon، Arbitrum و Optimism مبادله کنند. همچنین می توانید از طریق WalletConnect به هر برنامه اتریوم متصل شوید. کاربران می توانند با نوشتن عبارت seed یا رمزگذاری صندوق کلید با رمز عبور و ذخیره آن در iCloud از حساب های خود نسخه پشتیبان تهیه کنند.

برنامه Uniswap همچنین به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات دقیق در مورد توکن های غیرقابل تعویض (NFT) ذخیره شده در آن، از جمله پایین ترین قیمت ها و مجموعه ها را مشاهده کنند.

مربوط: پروژه بهبود تشویقی DAO صندوق Uniswap

برای تسهیل در نصب Web3، چندین توسعه‌دهنده کیف پول در چند سال گذشته برنامه‌های تلفن همراه را با قابلیت DeFi داخلی ارائه کرده‌اند. در سال ۲۰۲۰، Argent MakerDAO و سایر پروتکل های DeFi را در برنامه کیف پول خود ادغام کرد و ۱Inch ادغام های مشابهی را در سال ۲۰۲۱ ارائه کرد.

Uniswap بزرگترین صرافی رمزنگاری غیرمتمرکز اتریوم است که بر اساس صفحه تحلیلی خود، بیش از ۳.۴ میلیارد دلار ارزش دارد که در قراردادهای هوشمند قفل شده است.

کوین تلگراف برای دریافت لیستی از کشورهایی که این برنامه در آنها موجود است، با تیم Uniswap تماس گرفت، اما تا زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا