اخبار ارز دیجیتال

نقل و انتقالات XRP ناشناخته در میان فعالیت مبادلات چند میلیونی سؤالاتی را ایجاد می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رقص اسرارآمیز نقل و انتقالات XRP همچنان فضای کریپتو را مجذوب خود می کند زیرا یک حرکت بزرگ دیگر بین دارایی دیجیتال معروف XRP و صرافی ارز دیجیتال پیشرو بایننس پدیدار می شود.

سرویس ردیابی ارز دیجیتال Whale Alert انتقال شگفت‌انگیز ۱۸.۳۵ میلیون توکن XRP به ارزش ۱۱.۲ میلیون دلار را از کیف پول داغ Binance به مقصدی نامشخص اعلام کرد. هویت گیرنده صرفاً با اطلاع از اینکه آدرس از طریق انتقال قابل توجهی از همان صرافی در اوایل سال جاری فعال شده است و اکنون دارای ۲۷.۷ میلیون XRP است، پنهان می شود.

این توسعه منعکس کننده حادثه مشابهی است که دیروز توسط U.Today گزارش شد که شامل انتقال ۱۱.۲۶ میلیون دلار از بایننس به کیف پول نامشخص دیگری بود که همزمان با افزایش ارزش بازار XRP بود.

نمای قیمت XRP

با پیشرفت جلسه معاملاتی امروز، قیمت XRP بیش از ۲ درصد افزایش یافت و در حال حاضر در ۰.۶۲ دلار قرار دارد. از لحاظ تاریخی، برداشت‌ها از صرافی‌های توکن توسط علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال به صورت مثبت تفسیر شده است، که اغلب نشان‌دهنده افزایش فعالیت خرید است. این ایده که نهنگ ها توکن ها را از صرافی ها می خرند و سپس آنها را به کیف پول شخصی خود منتقل می کنند، گمانه زنی هایی را در مورد احساسات بازار ایجاد می کند.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

فعالیت اخیر سؤالات جالبی را در جامعه کریپتو ایجاد می کند. آیا افزایش قیمت XRP نتیجه یا کاتالیزور فعالیت مداوم ارز است؟ گمانه زنی ها در مورد تأثیرات بالقوه بر مسیر قیمت ارز دیجیتال در روزهای آینده زیاد است.

با میلیون‌ها دلار در بازی و پرده‌ای از گمنامی که این تراکنش‌ها را پوشانده است، صحنه برای حماسه‌ای جذاب آماده می‌شود که وعده می‌دهد سرمایه‌گذاران XRP را در لبه صندلی‌هایشان نگه دارد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا