اخبار ارز دیجیتال

Uniswap در Polkadot Parachain Moonbeam مستقر خواهد شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صرافی های غیرمتمرکز نسخه Polkadot را از طریق شبکه Moonbeam دریافت می کنند.

بر اساس پیشنهادی که در 17 می در انجمن مدیریت صرافی تصویب شد، صرافی ارز دیجیتال Uniswap به زودی در پاراچین پولکادوت (DOT)، Moonbeam (GLMR) در دسترس خواهد بود. این پیشنهاد توسط سازمان آموزشی بلاکچین میشیگان ارائه شده است. این با حمایت تقریباً به اتفاق آرا تصویب شد و تنها از یک توکن UNI برای رأی مخالف استفاده شد.

قراردادهای هوشمند صرافی قبلاً در Moonbeam مستقر شده‌اند و تنها کار باقی مانده برای شروع کامل «به‌روزرسانی یکپارچه‌سازی front-end و ترکیب Moonbeam در روتر خودکار» است.

نقدینگی اولیه در بورس ممکن است کم باشد، زیرا این پیشنهاد هشدار می دهد که “به دلیل آشفتگی بازار، تعهدات بوت استرپ نقدینگی به طور موقت برداشته شده است.” با این حال، دانشگاه بلاک چین میشیگان نیز اعلام کرد که در حال بررسی ایده درخواست کمک مالی Moonbeam برای تامین نقدینگی در اسرع وقت است. این پیشنهاد بیان می‌کند که اگر کمک مالی مورد تایید قرار گیرد، “از طرف DAO” انجام می‌شود و نشان می‌دهد که وجوه توسط بدنه مستقل Uniswap نگهداری می‌شود.

عمر السار، مدیر توسعه کسب و کار، در اعلامیه ای همراه از توسعه دهنده Polkadot Parity Technologies گفت که او معتقد است نسخه جدید به بهبود سرعت و امنیت برای کاربران Uniswap کمک می کند:

Polkadot برای Uniswap مناسب است، جایی که کاربران Uniswap می توانند همه چیزهایی را که یک پاراچین شبکه ارائه می دهد کشف کنند: عملکرد بالا، مقیاس پذیری، امنیت و قابلیت همکاری.

پولکادوت یک وب به هم پیوسته از شبکه های بلاک چین است که «پاراچین» نامیده می شود. این زنجیره ها از طریق زنجیره رله پولکادوت به یکدیگر متصل می شوند و امنیت را به اشتراک می گذارند. Moonbeam Parachain به طور خاص بر روی ارائه یک محیط توسعه دهنده مشابه اتریوم متمرکز شده است، با این هدف که به توسعه دهندگان اجازه دهد به راحتی برنامه های اتریوم خود را به اکوسیستم Polkadot منتقل کنند.

مربوط: Chainlink با Moonbeam ادغام می شود تا داده های قیمت گذاری Polkadot را ارائه دهد

Uniswap بزرگترین صرافی غیرمتمرکز جهان (DEX) از نظر حجم معاملات است که طبق CoinMarketCap روزانه بیش از 480 میلیون دلار معامله می شود. این شبکه که در ابتدا برای شبکه اتریوم ایجاد شد، در چند ماه گذشته به طور فعال به شبکه های دیگر گسترش یافته است. Uniswap نسخه BNB Chain را در 15 مارس منتشر کرد و آن را در Polygon zkEVm در 14 آوریل مستقر کرد. ما همچنین در 14 آوریل یک برنامه تلفن همراه iOS ایجاد کردیم تا ورود کاربران بیشتری را تسهیل کنیم.نویسنده: Tom Blackstone

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا