🚨 اخبار ارز دیجیتال

Uniswap V4 Upgrade قیمت UNI را در رالی ۱۰% ارسال کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Uniswap (UNI)، یک پروتکل مبادله غیرمتمرکز پیشرو، امروز پس از اعلام برنامه‌های خود برای راه‌اندازی آخرین نسخه موتور معاملاتی منحصربه‌فرد خود، روند صعودی را طی می‌کند. به گفته بنیاد Uniswap، این آخرین ارتقاء که Uniswap V4 نام دارد، پس از ارتقای شبکه اصلی اتریوم Dencun معرفی خواهد شد.

Uniswap V4: تغییر دهنده جدید بازی

Uniswap در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد اما تا زمانی که توکن اصلی خود، UNI را در سپتامبر ۲۰۲۰ راه اندازی کرد، مورد توجه قرار نگرفت. پیشگام در صحنه بازارساز خودکار (AMM)، Uniswap تلاش های قابل توجهی برای بهبود سرعت، تطبیق پذیری و سایر عملکرد موتور خود انجام داده است. ویژگی ها در طول سال ها.

بر اساس این اعلامیه، پروتکل Uniswap V4 در سه فاز مختلف شامل فاز Freeze Code، شبکه حسابرسی و تست و راه اندازی Push عرضه خواهد شد. توسعه دهندگان Uniswap تمام کارهای کدنویسی را در مرحله فریز کد و همچنین “آزمایش، بهینه سازی دریچه گاز، بهبود امنیت و نهایی کردن ابزار جانبی” را تکمیل خواهند کرد.

در مرحله ممیزی، بنیاد Uniswap تایید کرد که یک ممیزی جامع همراه با یک مسابقه اجتماعی انجام خواهد شد. کدها در شبکه آزمایشی مستقر خواهند شد و با تنظیمات نهایی همراه خواهند بود. همانطور که توضیح داده شد، Uniswap V4 ممکن است به تنظیم‌شده‌ترین پروتکل در اکوسیستم Web3 در زمان‌های اخیر تبدیل شود و مکمل V3 باشد، که به دلیل عملکرد کارآمدش شناخته شده است.

حرکت راه اندازی برای سه ماهه سوم برنامه ریزی شده است، زمانی که پلتفرم Uniswap V4 عمومی شود. این به‌روزرسانی V4 که به‌خاطر به‌روزرسانی‌های دائمی‌اش شناخته می‌شود، به‌عنوان توسعه تکمیلی کل برند Uniswap عمل می‌کند.

قیمت UNI واکنش نشان می دهد

به موازات به روز رسانی تیم Uniswap، قیمت UNI بسیار افزایش یافت و به بهترین محدوده معاملاتی از ابتدای سال رسید. در زمان نگارش این مقاله، Uniswap با قیمت ۷.۵۷ دلار معامله می شود که ۱۰.۲ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است.

این افزایش همچنین توکن را به بالاترین سطح هفتگی ۱۷.۶۲ درصد رسانده و به نظر می رسد به ۸ دلار برسد که بهترین قیمت آن در بیش از یک ماه گذشته است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا