🚨 اخبار ارز دیجیتال

قیمت Uniswap (UNI) در حالی که به بالاترین سطح خود در سال های اخیر رسیده است، ۷۶ درصد افزایش یافته است، دلیل آن فاش شده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پلتفرم معاملات غیرمتمرکز کریپتو Uniswap (UNI) امروز پس از ثبت بهترین هفته خود در بیش از دو سال اخیر، سرعت کمی در بازار دارد. در زمان نگارش این مقاله، ارز دیجیتال بیش از ۷۶ درصد افزایش یافته و به ۱۲.۳۶ دلار رسیده است. این سطح قیمت بهترین سطحی است که UNI از آخرین ثبت این قیمت در ژانویه ۲۰۲۲ به دست آورده است.

نمودار Uniswap 1Y. منبع: CoinMarketCap

در حالی که افزایش قیمت عمده در اکوسیستم ارز دیجیتال غیرمعمول نیست، در مورد Uniswap بسیار نادر است زیرا این توکن برای بیش از دو سال فعال بوده است. با این افزایش فعلی، قیمت دارایی در ماه گذشته بیش از ۱۱۳ درصد افزایش یافته است.

در حال حاضر چندین پایه منحصر به فرد در اکوسیستم Uniswap وجود دارد که دامنه های UNI.ETH به عنوان یکی از آنها معرفی شده است. با این حال، این پروتکل همچنین قصد دارد در مکانیسم پرداخت و پاداش خود تجدید نظر قابل توجهی انجام دهد.

به‌روزرسانی به کاربرانی که قبلاً توکن‌های خود را به اشتراک گذاشته و واگذار کرده‌اند، پاداش می‌دهد، زیرا این پلتفرم نشان می‌دهد که چگونه مشارکت آنها به طور قابل‌توجهی به افزایش ماهیت غیرمتمرکز موتور معاملات کمک کرده است. با هیجان و پاداش بالقوه، پذیرش Uniswap سر به فلک کشید و حجم معاملات با افزایش ۱,۸۳۴ درصدی به ۲,۵۶۴,۹۹۳,۸۸۳ دلار در ۲۴ ساعت رسید.

پشت سر گذاشتن توکن های هوش مصنوعی و تبدیل آنها به پالپ

طی چند هفته گذشته، توکن‌های هوش مصنوعی مانند Render (RNDR) و SingularityNET (AGIX) در کانون توجه بوده‌اند و به ترتیب روند صعودی ثابتی را نشان می‌دهند.

رشد Uniswap نشان می‌دهد که هیچ طبقه دارایی دارای انحصار صعودی نیست. بیت کوین (BTC) تا کنون به روند مثبت خود در سال جاری پس از تصویب و راه اندازی محصول صندوق قابل معامله در بورس (ETF) که قیمت دارایی را ردیابی می کند، ادامه داده است.

به طور کلی، آخرین حرکت های ارتقاء Uniswap و جهش های رشد همراه با آن ممکن است به زودی به صخره برسد، اما طبق داده های IntoTheBlock (ITB) افزایش فعلی منجر به سود بیش از ۵۶ درصد از دارندگان کیف پول شده است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا