🚨 اخبار ارز دیجیتال

Uniswap برای دریافت ۰.۱۵٪ کارمزد سوآپ از ۱۷ اکتبر

هیچ کارمزدی برای تراکنش های استیبل کوین به استیبل کوین یا بسته بندی اتر دریافت نمی شود.

در ۱۷ اکتبر، صرافی غیرمتمرکز Uniswap (UNI) شروع به دریافت ۰.۱۵ درصد کارمزد مبادله روی توکن های خاص در برنامه وب و کیف پول خود می کند.

بر اساس پستی از هیدن آدامز، بنیانگذار DEX، توکن‌های آسیب‌دیده عبارتند از اتریوم (ETH)، کوین USD (USDC)، اتر پیچیده (WETH)، تتر (USDT)، DAI، بیت‌کوین پیچیده (WBTC)، پروتکل زاویه (agEUR). )، دلار فمینی (GUSD)، نقدینگی USD (LUSD)، سکه یورو (EUROC) و StraitsX (XSGD).

هزینه های رابط از مقدار توکن های خروجی کسر می شود. علاوه بر این، هیچ کارمزدی در مبادله بین جفت‌های معاملاتی اتر و Wrapped Ether یا سوآپ بین استیبل کوین‌ها دریافت نمی‌شود.

آدامز نوشت: «این کارمزد رابط یکی از پایین‌ترین هزینه‌ها در صنعت است و به ما امکان می‌دهد به تحقیق، توسعه، ساخت، ارسال، بهبود و گسترش ارزهای دیجیتال و DeFi ادامه دهیم.» و افزود: به پیشرفت‌های جدید در اکوسیستم Uniswap، مانند : کیف پول iOS، کیف پول اندروید، UniswapX، بهبودهای قابل توجه برنامه وب، Permit2، پایگاه کد پیش‌نویس Uniswap v4 و موارد دیگر.»

Uniswap در حال حاضر یکی از محبوب ترین DEX در صنعت است. بر اساس داده های DeFiLlama، DEX ها در حال حاضر در مجموع ۳ میلیارد دلار قفل شده اند، با درآمد سالانه هزینه پروتکل بیش از ۲۷۱ میلیون دلار. این شرکت ۱۲ میلیون دلار در خزانه داری دارد و از زمان تأسیس در سال ۲۰۱۸ تاکنون ۱۷۶ میلیون دلار از سرمایه گذاران جذب کرده است.

کوین تلگراف در ۲۷ سپتامبر گزارش داد که بنیاد Uniswap توسعه دهنده DEX 62 میلیون دلار اضافی در زیرساخت ها و کمک های مالی اکوسیستم را هدف قرار داده است. در ۱۵ اکتبر، یک قلاب جدید موجود در فهرست منبع باز Uniswap V4 باعث بحث و جدل در مورد توانایی آن برای نیاز به تأیید مشتری قبل از معامله در استخر نقدینگی DEX شد.

مجله: اولین رویکرد طرفداران خواننده Verité به Web3، NFT های موسیقی و ایجاد جامعه


نویسنده: Zhiyuan Sun
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا