اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل LIFI ادعا می کند که استقرار BNB Uniswap باید از چندین پل استفاده کند.

مدیران LIFI پیشنهاد کردند تیمی متشکل از چهار محقق را برای مطالعه ایده رویکرد چند پل منصوب کنند.

در حالی که Uniswap DAO به رای گیری در مورد استقرار خود در زنجیره BNB ادامه می دهد، فیلیپ زنتنر، مدیر عامل LIFI در یک پست انجمن در ۶ فوریه ادعا کرد که پیشنهاد فعلی ناقص است. او گفت که برنامه های استفاده از Wormhole به عنوان تنها پل حکومتی Uniswap باید کنار گذاشته شود. در عوض، محققان Uniswap استدلال کردند که ما باید روی یک سیستم استاندارد برای مدیریت تصمیمات حاکمیتی با استفاده از پل‌های متعدد کار کنیم.

در این پست، Zentner گفت که LIFI قویاً توصیه می‌کند که «Uniswap یک ارائه‌دهنده پل واحد را برای پیشنهاد استقرار زنجیره BNB انتخاب نکند.» [arbitrary messaging bridge] در این مرحله، به اندازه کافی آزمایش شده است که پروژه ای به اندازه Uniswap را می توان یک راه حل واحد قابل اعتماد، قوی و مطمئن در نظر گرفت. ”

به عنوان شاهدی بر این موضوع، Zentner هک‌های پل متعددی را که جامعه ارزهای دیجیتال طی دو سال گذشته متحمل شده است، به خوانندگان یادآوری می‌کند:

فراموش نکنیم، در حالی که دو AMB اصلی (Nomad و Wormhole) در ۱۲ ماه گذشته مورد سوء استفاده قرار گرفته‌اند، LayerZero نیز اخیراً به دلیل مدل امنیتی خود (Prestwich 2، L2Beat) مورد حمله قرار گرفته است. ما نمی‌خواهیم این موضوع را مورد انتقاد قرار دهیم. فقط به آن اشاره کنید تا مشخص کنید که ساخت یک AMB ایمن و خطراتی که dApps با انتخاب یک راه‌حل پل‌سازی واحد در معرض آن هستند چقدر دشوار است.”

به همین دلیل، LIFI مایل است یک “رویکرد ناشناس چند پل” برای حاکمیت Uniswap ببیند. Zentner پیشنهاد کرد که این امر می تواند با تعیین یک تیم چهار نفره از مهندسان برای مطالعه موضوع و ارائه پیشنهادات انجام شود.

مربوط: Wormhole دومین “بررسی موقت” را برنده می شود و به پلی برای Uniswap تبدیل می شود

به نظر می رسد مدیر عامل LIFI پیشنهاد فعلی را رد کرده است، به این معنی که تاریخ عرضه زنجیره BNB باید حداقل تا ۲۷ مارس به تعویق بیفتد. طبق تصویری که Zentner ارسال کرده است، تیم Uniswap قبلاً “گزارش نهایی را با توصیه های جامعه منتشر کرده بود.” من گفتم بله.

شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر a16z اخیراً از ۱۵ میلیون توکن UNI برای رد پیشنهاد BNB به دلیل نگرانی های شرکت در مورد امنیت پل Wormhole استفاده کرد. با این حال، ConsenSys توسعه دهنده Metamask از این پیشنهاد با ۷ میلیون رای UNI حمایت کرد. رای گیری در ۱۰ فوریه پایان می یابد.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا