اخبار ارز دیجیتال

Uniswap در اکوسیستم زنجیره ای BNB راه اندازی شد تا رشد و نقدینگی را افزایش دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پس از جلب حمایت اکثریت ۶۶ درصد از رأی دهندگان در ماه فوریه، استقرار پروتکل Uniswap v3 در زنجیره BNB عملیاتی شده است.

صرافی غیرمتمرکز Uniswap رسماً در BNB Chain، یک بلاک چین قرارداد هوشمند که توسط Binance ساخته شده است، به طور رسمی پخش می شود.

بیش از ۵۵ میلیون دارنده توکن UniSwap (UNI) به پیشنهاد حاکمیتی 0x Plasma Labs برای استقرار Uniswap v3 در زنجیره BNB در ماه فوریه رای مثبت دادند و با موفقیت آن را تصویب کردند.

این پیشنهاد از آنجایی مطرح شد که Uniswap می‌تواند دامنه خود را گسترش دهد و باعث رشد بیشتر و پذیرش DeFi شود.

قبل از این، Wormhole به عنوان پل تعیین شده پروتکل به زنجیره BNB در رای گیری برای بررسی دما انتخاب شد. بررسی دما فرآیندی است برای تعیین اینکه آیا اراده کافی برای تغییر وضعیت موجود وجود دارد یا خیر.

بر اساس این اعلامیه، گسترش زنجیره BNB مزایای متعددی از جمله کاربران بیشتر، هزینه های کمتر و ورود به بازارهای جغرافیایی جدید را به همراه خواهد داشت.

در این اطلاعیه آمده است که حرکت به سمت زنجیره‌های BNB، توانایی پروتکل Uniswap را برای خدمت‌رسانی به تمام کاربران در فضای Web3 تقویت می‌کند و گامی در جهت بهبود دسترسی و نقدینگی کاربر را نشان می‌دهد.

مربوط: Uniswap می خواهد یک کیف پول موبایل راه اندازی کند، اما اپل به آن چراغ سبز نشان نمی دهد

این حرکت به این معنی است که کاربران پروتکل Uniswap می‌توانند از اکوسیستم زنجیره BNB برای تجارت و مبادله توکن‌ها در سراسر شبکه استفاده کنند. این یکپارچه‌سازی همچنین به Uniswap اجازه می‌دهد تا از استخر نقدینگی در جامعه توسعه‌دهندگان مالی غیرمتمرکز زنجیره BNB (DeFi) بهره ببرد و دید و پذیرش آن را در بین سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی افزایش دهد.

طبق این اعلامیه، راه اندازی مطابق با الزامات صنعت DeFi برای دسترسی بیشتر و سازگاری بین بلاک چین است. انتظار می‌رود این راه‌اندازی به رشد زنجیره Uniswap و BNB کمک کند.

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا