اخبار ارز دیجیتال

Uniswap NFT Marketplace Aggregator را راه اندازی کرد

به گفته سازنده، این ابزار به کاربران این امکان را می دهد که در هنگام خرید NFT، بیش از ۱۵ درصد در قبض گاز صرفه جویی کنند.

طبق یک پست جدید در ۳۰ نوامبر، Uniswap صرافی غیرمتمرکز (DEX) اعلام کرد که کاربران اکنون می توانند توکن های غیرقابل تعویض (NFT) را در پروتکل اصلی خود معامله کنند. همانطور که توسط Uniswap گفته شده، این تابع در ابتدا مجموعه ای از NFT های فروخته شده بر روی پلتفرم هایی از جمله OpenSea، X2Y2، LooksRare، Sudoswap، Larva Labs، X2Y2، Foundation، NFT20 و NFTX را ارائه می دهد.

ما برای ارائه بهترین تجربه ای که کاربران از Uniswap انتظار دارند، جمع آوری کرده ایم که قیمت گذاری بهتر، نمایه سازی سریع تر، قراردادهای هوشمند کمتر آسیب پذیر و اجرای کارآمد را ارائه می دهد.

توسعه دهندگان Uniswap ادعا می کنند که Uniswap NFT به کاربران امکان می دهد تا ۱۵٪ در هزینه های گاز در مقایسه با سایر جمع کننده های NFT صرفه جویی کنند. تبادل ERC20 و NFT را در یک روتر swap ادغام می کند. با Permit2 یکپارچه شده است، می توانید چندین توکن و NFT را در یک جابجایی واحد مبادله کنید و در عین حال در هزینه های گاز صرفه جویی کنید.

NFT Aggregator توسط اختراع Uniswap، قرارداد هوشمند روتر جهانی، و توسط قرارداد هوشمند UX Permit2 بهینه شده است. به گفته DEX، “تبادل ERC-20 و NFT را در یک روتر swap ادغام کنید. با Permit2 یکپارچه شده است، کاربران می توانند چندین توکن و NFT را در یک جابجایی تعویض کنند و در عین حال در قبض بنزین صرفه جویی کنند. من می توانم این کار را انجام دهم.”

“در ابتدا Permit2 و Universal Router می خواستند محصولات خود را بهبود بخشند، هزینه های گاز را بهینه کنند، جریان تراکنش های کاربر را ساده کنند و امنیت را افزایش دهند. ما متوجه شدیم که می توانیم با تجمیع این قراردادها از مزایای قابل توجهی بهره مند شویم.”

به عنوان بخشی از تلاش راه‌اندازی، Uniswap تقریباً ۵ میلیون USDC را به برخی از کاربران قبلی جمع‌آوری NFT Genie، بر اساس عکس‌های فوری کیف پول در ۱۵ آوریل ۲۰۲۲، برای پشتیبانی از ۲۲۰۰۰ NFT اول ارسال می‌کند. این شرکت می‌گوید تخفیف‌های گاز را به کاربرانش ارائه می‌کند. با این حال، Gas Rebate فقط به مدت ۲ هفته اجرا می شود و در ۰.۰۱ اتر (ETH) محدود شده است.

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا