🚨 اخبار ارز دیجیتال

Uniswap نسخه بتا کیف پول اندروید را برای گوگل پلی منتشر کرد

Uniswap نسخه بتای برنامه کیف پول خود را برای اندروید منتشر کرده است که پس از اتمام آزمایش، راه را برای راه اندازی فروشگاه Google Play هموار می کند.

بر اساس پست وبلاگی تیم توسعه برنامه، صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال Uniswap نسخه بتای بسته اندروید برنامه موبایل خود را در ۱۲ اکتبر منتشر کرد. Uniswap قبلا فقط در رایانه شخصی و دستگاه های تلفن همراه iOS در دسترس بود.

بر اساس داده‌های DeFi Llama، Uniswap بزرگترین صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال در جهان از نظر حجم معاملات انباشته است که از زمان آغاز به کار، تراکنش‌هایی به ارزش ۱.۷ تریلیون دلار را پردازش کرده است. بیشتر معاملات آن از طریق برنامه های کاربردی مبتنی بر وب انجام می شود. با این حال، این تیم در ۱۳ آوریل یک برنامه موبایل برای iOS منتشر کرد. قبل از این تاریخ، تیم شکایت کرده بود که اپل در حال تاخیر در انتشار این برنامه در فروشگاه اپل است. حتی پس از دریافت مجوز از اپ استور، Uniswap هنوز یک برنامه اختصاصی برای دستگاه های اندرویدی نداشت.

بر اساس اعلامیه ای در ۱۲ اکتبر، یک برنامه جدید بتا اندروید به کاربران این امکان را می دهد که سکه ها را در زنجیره های مختلف بدون تغییر شبکه انتخاب کنند. به طور خودکار تشخیص می دهد که سکه های شما در کدام شبکه هستند و بدون درخواست کاربر به آن شبکه سوئیچ می کند. در حال حاضر برای Polygon، Arbitrum، Optimism، Base، و BNBChain در دسترس است و انتظار می‌رود در آینده سازگاری بیشتری با زنجیره داشته باشد.

این کیف پول همچنین تراکنش‌های اتریوم را از طریق یک استخر خصوصی هدایت می‌کند تا از حملات ساندویچی و جلویی جلوگیری کند، اما کاربران در صورت تمایل می‌توانند این ویژگی را خاموش کنند. علاوه بر این، به طور خودکار اکثر سکه هایی را که هزینه انتقال داخلی دارند شناسایی می کند. این هزینه ها بر روی رابط نمایش داده می شود تا کاربر آگاه شود.

مربوط: Google Assistant به زودی سرویس چت هوش مصنوعی Bard را در بر خواهد گرفت

این اعلامیه مربوط به ثبت نام در لیست انتظار ایمیل است که می گوید برای ارائه نسخه هایی از برنامه به کاربران اولیه استفاده می شود. این تیم همچنین قصد دارد کد منبع باز برنامه را در هفته های آینده به عنوان بخشی از ممیزی امنیتی توسط Trail of Bits منتشر کند.

Uniswap تنها صرافی غیرمتمرکز نیست که کیف پول موبایل را ارائه می دهد. در سال ۲۰۲۱، ۱Inch یک کیف پول موبایل برای iOS راه اندازی کرد و نسخه اندروید آن در ماه اکتبر منتشر شد.


نویسنده: Tom Blackstone
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا