🚨 اخبار ارز دیجیتال

Uniswap ویژگی جدید مهم خود را معرفی می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Uniswap ویژگی جدیدی را معرفی کرده است که به طور قابل توجهی تجربه کاربر را بهبود می بخشد. Uniswap در آخرین به روز رسانی وب خود، امکان ارسال توکن ها را به طور مستقیم از رابط معرفی کرد، که فرآیند را برای کاربرانی که به دنبال تبادل، ارسال و مدیریت دارایی های خود در یک مکان هستند، ساده می کند.

این قابلیت جدید فرآیند انتقال توکن را ساده می کند. کاربران اکنون می توانند مبلغی را انتخاب کنند، گیرنده ای را تعیین کنند و توکن ها را در پلتفرم Uniswap ارسال کنند. این به‌روزرسانی Uniswap را به تبدیل شدن به یک اکوسیستم فراگیر برای تراکنش‌های رمزنگاری نزدیک‌تر می‌کند، که ممکن است شامل ویژگی‌هایی مانند ایجاد کیف پول در آینده باشد.

با این حال، با افزودن این قابلیت ها، خطر طبیعی افزایش می یابد. زیرا تمرکز توابع مختلف می تواند پلتفرم را به هدف جذاب تری برای فعالیت های بالقوه مخرب تبدیل کند. کاربران باید از این خطرات آگاه باشند و احتیاط و مراقبت مناسب را انجام دهند.

در مورد UNI، توکن بومی صرافی، عملکرد آن تا حد زیادی منعکس کننده نوسانات است. در زمان اعلام، UNI نزدیک به سطح ۶.۲۰ دلار معامله می شد. اگرچه UNI کمی مقاومت نشان داده است، اما در حال حاضر تحت فشار چندین سطح مقاومت قرار دارد و سطح ۶.۴۴ دلار مانعی مستقیم برای صعود است. سطح پشتیبانی در حال حاضر حدود ۵.۹۸ دلار است.

اگر UNI بتواند مقاومت را بشکند و موقعیت خود را در بالا حفظ کند، می‌تواند نشانه روند صعودی بارزتر باشد و به طور بالقوه سطوح مقاومت بالاتر را در محدوده ۷ دلار آزمایش کند. شکست در حفظ حرکت می تواند باعث شود UNI به سطوح حمایتی عقب نشینی کند، جایی که می تواند قبل از اقدام بعدی تثبیت شود.

آخرین به روز رسانی Uniswap نشان دهنده تثبیت موقعیت آن به عنوان DEX پیشرو است. با این حال، عملکرد توکن عمدتاً از روندهای عمومی در بازار پیروی می کند تا حرکات مبتنی بر ویژگی های جدید اضافه شده و قابلیت استفاده بهبود یافته از پلت فرم.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا