اخبار ارز دیجیتال

دارندگان Uniswap برای استقرار پروتکل V3، اتریوم را برای زنجیره BNB PoS کنار می‌گذارند

۸۰ درصد از دارندگان Uniswap به استقرار نسخه ۳ پروتکل در زنجیره های BNB رأی مثبت دادند، در حالی که بقیه رأی دهندگان با این حرکت مخالف بودند.

صاحبان Uniswap (UNI) تصمیم گرفته اند نسخه سوم پروتکل تبادل غیرمتمرکز (DEX) خود را در زنجیره BNB رقیب شبکه اتریوم مستقر کنند.

در پیشنهادی که در ۱۷ ژانویه ارسال شد، ایلیا ماکسیمنکا، مدیر عامل پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) Plasma Finance، به این نکته اشاره کرد که چرا پروتکل Uniswap v3 باید در زنجیره BNB مستقر شود. ماکسیمنکا می نویسد:

ما معتقدیم که زمان مناسبی است که Uniswap به دلایل زیادی (یکی از آنها انقضای مجوز است) در زنجیره BNB PoS عرضه شود.

پس از بحث و گفتگو در انجمن حاکمیت، جامعه Uniswap یک رای “بررسی دما” انجام داد تا ببیند آیا جامعه این پیشنهاد را تایید می کند یا خیر. ۸۰ درصد آرا موافق معرفی و ۲۰ درصد بقیه مخالف به روز رسانی بودند.

شرکت نرم افزاری بلاک چین ConsenSys از این حرکت حمایت کرد. کامرون اودانل، استراتژیست حکومت DAO در ConsenSys، گفت که علیرغم نگرانی های متمرکز پیرامون زنجیره هوشمند BNB، این شرکت پروتکل را به عنوان “مستقل و غیر وابسته به هیچ زنجیره خاصی” نامگذاری کرده است. اودانل توضیح داد:

بدون در نظر گرفتن نظرات شخصی، Uniswap با ورود به بازار BSC به کاربران فعلی و آینده یک رسانه امن و تثبیت شده برای تبادل غیرمتمرکز ارائه می دهد.

علاوه بر این، مدیران ConsenSys گفتند که این شرکت معتقد است که برای Uniswap مهم است که به منظور ارائه خدمات بهتر به همه کاربران در فضای Web3، “زنجیره گرا” باشد.

پس از تایید پیشنهاد حاکمیتی، تیم Plasma Finance تخمین می‌زند که استقرار قراردادهای هوشمند مورد نیاز در زنجیره BNB حدود ۵ تا ۷ هفته طول می‌کشد.

مربوط: BMW از Coinweb و زنجیره BNB برای برنامه وفاداری بلاک چین استفاده می کند

در ۲۲ دسامبر، زنجیره BNB از نظر آدرس های منحصر به فرد از شبکه اتریوم پیشی گرفت. داده‌های اسکن BSC نشان داد که ۲۳۳ میلیون آدرس منحصر به فرد در بلاک چین وجود دارد. این از ۲۱۷ میلیون آدرس منحصر به فرد اتریوم فراتر رفته است. با این حال، در حالی که این زنجیره ادعا می کند که “بزرگترین بلاک چین لایه ۱” است، این تعداد به هیچ وجه به ۱ میلیارد آدرس منحصر به فرد شبکه بیت کوین نزدیک نیست.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا