🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیاد Uniswap 62 میلیون دلار بودجه اضافی را هدف قرار داده است

این بنیاد در نظر دارد سالانه ۱۵ میلیون دلار کمک بلاعوض برای تأمین مالی پروژه های DeFi صادر کند.

صرافی غیرمتمرکز (DEX) Uniswap به دنبال رای گیری زنجیره ای برای تصویب بخش دوم ۷۴ میلیون دلاری بودجه به توسعه دهنده Uniswap Foundation است.

بر اساس اعلامیه در تاریخ ۲۷ سپتامبر، دور دوم تامین مالی با ۱۰ درصد بافر در برابر نوسانات قیمت، ارزشی معادل ۶۲ میلیون دلار دارد و با رای گیری زنجیره ای در ۴ اکتبر تعیین می شود. در صورت تایید، بودجه به شرح زیر تعیین می شود: برای کمک هزینه های اداری و تحقیقاتی استفاده می شود. بنیاد Uniswap مسئول گسترش معیارهای پروتکل اصلی، ایجاد خط لوله برای نوآوری، و همسویی انگیزه ها برای سهامداران محبوب DEX است.

توسعه دهندگان توضیح دادند که قصد دارند یک کیت توسعه نرم افزاری برای Uniswap V4 در سال آینده بسازند تا از مهاجرت بعدی پشتیبانی کند و در حال حاضر ۱۷.۳ میلیون دلار در اولین بخش از این هدف دریافت کرده اند. تیم بنیاد Uniswap گفت که درخواست بودجه به دو قسمت تقسیم شد تا زمان برای ثبت نهاد و دریافت وضعیت غیرانتفاعی ۵۰۱(c)4 از سرویس درآمد داخلی داده شود، و توسعه دهندگان کل پرداخت می‌گویند که در بهار قبل از دریافت آن نهایی شده است. مبلغ کلان یکجا

در طول ۱۲ ماه گذشته، بنیاد Uniswap در مجموع ۴.۸ میلیون دلار کمک هزینه تحقیقاتی، ۳.۱۵ میلیون دلار هزینه عملیاتی و ۱.۲۹ میلیون دلار ضرر سرمایه به دلیل کاهش بازار در توکن‌های Uniswap (UNI) بین پیشنهاد اولیه حاکمیت و دریافت وجوه دریافت کرده است. معلوم شد که او دلار خرج کرده است. . UF 53.2 میلیون دلار دارد پرداخت های بلاعوض باقی مانده است. ما انتظار داریم ۱۰ تا ۱۵ میلیون دلار در سال هزینه کنیم، با افزایش هزینه های سالانه در طول زمان.”

مطالب مرتبط: قاضی شکایت دسته جمعی علیه Uniswap را در مورد ضررهای تقلب رمزی رد کرد

نویسنده: Zhiyuan Sun
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا