اخبار ارز دیجیتال

بانک اتحادیه فیلیپین تجارت بیت کوین و اتریوم را آغاز می کند

UnionBank، یکی از بزرگترین بانک های جهانی در فیلیپین، تجارت ارزهای دیجیتال را از طریق مشارکت با یک شرکت رمزنگاری سوئیسی راه اندازی کرده است.

یونیون بانک فیلیپین (UnionBank)، یکی از بزرگترین بانک های جهانی در فیلیپین، تجارت ارزهای دیجیتال را از طریق مشارکت با یک شرکت رمزنگاری سوئیسی راه اندازی کرده است.

UnionBank در اطلاعیه ای مشترک در ۲ نوامبر اعلام کرد که یک برنامه آزمایشی برای خدمات نگهداری و معاملاتی بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) برای مشتریان خرده فروشی منتخب راه اندازی کرده است.

این ویژگی جدید سرمایه گذاری و تجارت با همکاری شرکت ارزهای دیجیتال سوئیسی Metaco راه اندازی می شود و UnionBank بر روی پلت فرم دارایی دیجیتال متاکو Harmonize اجرا می شود. UnionBank با Metaco برای توسعه خدمات تجارت ارزهای دیجیتال در ژانویه ۲۰۲۲ همکاری کرد.

UnionBank که تحت مجوز و نظارت بانک مرکزی بانک مرکزی فیلیپین (BSP) است، در سال‌های اخیر به طور فعال صنعت ارزهای دیجیتال را بررسی کرده است. در سال ۲۰۱۹، UnionBank یک استیبل کوین متمرکز بر پرداخت را راه اندازی کرد که به پزو فیلیپین متصل شده بود.

هنری آگودا، مدیر ارشد فناوری و مدیر ارشد تحول در UnionBank، گفت که متاکو در هدف بانک برای ارائه خدمات «مشتری محور» در فیلیپین ضروری است. او همچنین گفت که UnionBank یکی از اولین پذیرندگان رمزنگاری تنظیم شده در کشور بود و اظهار داشت:

ما مفتخریم که مجموعه اولین‌های صنعتی UnionBank را ادامه می‌دهیم، این بار اولین بانک تحت نظارت در کشور است که به مشتریان خود امکان تبادل ارز دیجیتال را می‌دهد.

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که فردیناند مارکوس، رئیس جمهور فیلیپین، بر اهمیت پذیرش فناوری بلاک چین برای تسلط بر بانکداری دیجیتال و تراکنش های دیجیتال تاکید کرد.

مربوط: کمیته بازل: بانک‌های سراسر جهان دارای ۹.۴ میلیارد یورو دارایی‌های رمزنگاری هستند.

مارکوس در سخنرانی رسمی ریاست جمهوری خود که در سپتامبر ۲۰۲۲ منتشر شد، به چندین نقطه عطف مرتبط توسط یونیون بانک اشاره کرد و اظهار داشت:

سوابق اتحادیه بانک در ایجاد فرصت ها از طریق نوآوری و راه حل های دیجیتال در بخش بانکداری بدون تردید است.

پیش از این، BSP همچنین به مردم نسبت به استفاده از پلتفرم‌های معاملات ارز دیجیتال غیر محلی هشدار داد و تاکید کرد که تجارت با ارائه‌دهندگان خدمات ارزهای دیجیتال خارجی چالش‌هایی را در افزایش حمایت از مصرف‌کننده ایجاد می‌کند. از ماه اوت، ۱۹ VASP در فیلیپین ثبت شده است.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا