اخبار ارز دیجیتال

Unchained 60 میلیون دلار برای ارائه خدمات نگهداری مشترک بیت کوین جمع آوری می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Unchained Capital مستقر در تگزاس امیدوار است که با سرمایه 60 میلیون دلاری به رهبری Valor Equity Partners، نقطه شکست خود را تضعیف کند و ریسک طرف مقابل را کاهش دهد.

بازار نزولی کمک مالی 60 میلیون دلاری از یک شرکت فقط بیت کوین را متوقف نکرده است.

Unchained، یک ارائه‌دهنده خدمات مالی برای دارندگان بیت‌کوین (BTC)، دور سرمایه‌گذاری 60 میلیون دلاری سری B را به رهبری Valor Equity Partners اعلام کرده است. NYDIG، Trammell Venture Partners، Ecliptic Capital و Highland Capital Partners نیز شرکت کردند.

Unchained Capital راه امن‌تری برای نگهداری کارمزدها نسبت به ذخیره ارزهای دیجیتال در صرافی‌های متمرکز یا راه‌حل‌های کلیدی ارائه می‌دهد. مدل نگهبانی از قابلیت‌های چند امضایی بومی شبکه بیت‌کوین استفاده می‌کند تا به مشتریان اجازه دهد کنترل بیت‌کوین را بین کلیدهای خصوصی که توسط خودشان و کلیدهای خصوصی نگهداری شده توسط Unchained یا سایر شرکت‌های خدمات مالی نگهداری می‌شوند، به اشتراک بگذارند.

راه حل های Multisig با به اشتراک گذاشتن بین چندین طرف، نقاط شکست را حذف کرده و ریسک طرف مقابل را کاهش می دهد. به بیان ساده، فرآیند مولتی سیگ را می توان با یک صندوق امانات با دو کلید مقایسه کرد، یکی در اختیار مشتری و دیگری در اختیار بانک.

تنها نقاط شکست یک موضوع تکرارشونده در طول سقوط ارزهای دیجیتال در سال 2022 بود. از BlockFi گرفته تا درجه سانتیگراد تا Three Arrows Capital، مجموعه ای از راه حل های متمرکز از بین رفته اند و کاربران را از سرمایه خود در طول مسیر محروم کرده اند. Multisig اساساً ریسک را کاهش می دهد زیرا هیچ یک از طرفین نمی توانند وجوه را خارج کنند.

جو کلی، مدیر عامل Unchained Capital توضیح می دهد:

مولتی‌سیگ یکی از مهم‌ترین فناوری‌ها در اکوسیستم است و آماده پذیرش جریان اصلی است. این فناوری به محافظت از افراد در برابر دو مشکل بزرگ در صنعت کمک می‌کند: از دست دادن و سرقت.

تا به امروز، Unchained بیش از 2 میلیارد دلار بیت کوین را با هزاران کلید در سراسر جهان تضمین کرده است. شرکت امنیت رمزنگاری رقیب کاسا اخیرا اتریوم (ETH) را به مجموعه محصولات خود اضافه کرده است.

مطالب مرتبط: 6 میلیون بیت کوین توسط سرپرستی مشترک محافظت می شود

بر اساس این اعلامیه، 60 میلیون دلار بودجه برای گسترش بیشتر پایگاه مشتریان و عرضه محصولات آن استفاده خواهد شد. کلی به کوین تلگراف گفت:

ما از این سرمایه گذاری جدید برای گسترش دامنه خدمات و مجموعه خدمات خود استفاده خواهیم کرد و به تازه واردان بیت کوین این امکان را می دهیم که از متولیان متمرکز جهش کنند و به یک مدل نگهداری مشترک امن تر حرکت کنند. من می خواهم بتوانم.

در نهایت، این گروه امیدوار است شعار “نه کلید شما، نه سکه شما” را بیشتر کند. با توجه به فروپاشی صرافی‌های متمرکز، با توجه بیشتر علاقه‌مندان به بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال که مدیریت دارایی‌های خود را یاد می‌گیرند، مولتی سیگ بدون شک نقش بزرگ‌تری ایفا خواهد کرد.

نویسنده: Joe Hall

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا