اخبار ارز دیجیتال

عدم اطمینان در مورد دارایی های دیجیتال، موسسات مالی را وارد “خلاء نظارتی” می کند – رئیس فدرال رزرو

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته میشل بومن، رئیس فدرال رزرو، عدم شفافیت در مورد دارایی های دیجیتال می تواند پیامدهای جدی برای بانک هایی که نرخ های بهره بالاتر را تحمل می کنند، داشته باشد.

آقای بومان در سخنرانی در سمینار جهانی سالزبورگ در مورد مقررات و نظارت بانکی، از تنظیم کننده های جهانی خواست تا به فعالیت های بانکی جدید، به ویژه بانکداری به عنوان خدمات و نظارت فعلی بر دارایی های دیجیتال توجه کنند. بومن گفت که بانکداران در “خلاء نظارتی” بر فناوری های نوظهور هستند.

“در حالی که برخی تلاش ها برای ارائه رهنمودها انجام شده است، ابهام قابل توجهی در مورد قابل قبول بودن چنین فعالیت ها و انتظارات نظارتی وجود دارد.” […]. این بانک ها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد که بر اظهارات کلی اما غیر الزام آور سیاست گذاران تکیه می کنند و در آینده مورد انتقاد قرار می گیرند.»

وی همچنین به خطرات ناشی از وضعیت نظارتی فعلی اشاره کرد و خاطرنشان کرد که بدون یک چارچوب نظارتی مشخص، رگولاتورها می توانند پس از سرمایه گذاری های قابل توجه، الزامات جدیدی را بر شرکت ها تحمیل کنند. او افزود: “اگر نقش ما نظارت و تنظیم موثر است، باید مایل باشیم که هم در فعالیت های بدیع و هم در فعالیت های سنتی شرکت کنیم.”

بومن به بسیاری دیگر می‌پیوندد که خواستار یک چارچوب نظارتی شفاف برای دارایی‌های دیجیتال هستند. آژانس رتبه‌بندی مودی در 20 ژوئن هشدار داد که سرمایه‌گذاران و کسب‌وکارها می‌توانند بدون حمایت قانون‌گذاران ایالات متحده در مورد لایحه‌ای متمرکز بر دارایی‌های دیجیتال، به سایر حوزه‌های قضایی دوستدار رمزنگاری روی بیاورند.

اعضای کمیته خدمات مالی مجلس و کمیته کشاورزی مجلس به تازگی پیش نویس استدلالی را منتشر کرده اند که مسیری را برای برچسب زدن برخی دارایی های رمزنگاری به عنوان کالاهای دیجیتالی مشخص می کند. این لایحه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را از ثبت پلتفرم های معاملاتی دارایی های دیجیتال به عنوان سیستم های تجارت جایگزین تنظیم شده منع می کند و به این شرکت ها اجازه می دهد “کالاهای دیجیتال و ارزهای پایدار پرداخت” را ارائه دهند. این محتوایی است که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید. .

بومن هشدار داد که عدم ارائه یک رویکرد روشن به موسسات مالی در زمینه فناوری جدید “می تواند تاثیر قابل توجهی بر روی بانک ها که نرخ های بهره بالاتر را تحمل کنند، داشته باشد.”

میشل بومن، یکی از اعضای هیئت مدیره فدرال رزرو ایالات متحده، از فقدان یک چارچوب نظارتی روشن برای فناوری های نوظهور در ایالات متحده انتقاد کرد.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا