🚨 اخبار ارز دیجیتال

پست فوق العاده خوش بینانه بیت کوین ETF توسط آنتونی اسکاراموچی از SkyBridge Capital

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ETF های بیت کوین به جمع آوری بیت کوین ادامه می دهند
  • اقدام قیمت شگفت انگیز بیت کوین

بنیانگذار SkyBridge Capital آنتونی اسکاراموچی از پلتفرم محبوب رسانه اجتماعی X (که قبلاً توییتر نامیده می شد) برای به اشتراک گذاشتن هیجان خود در مورد نرخ رشد بیت کوین ETF نقطه ای بلک راک (iShares Bitcoin Trust) استفاده کرد. [IBIT]) به خرید بیت کوین ادامه می دهد.

این هفته، صندوق قابل معامله مبتنی بر بیت کوین بلک راک در هفت روز گذشته از مرز ۱۰ میلیارد دلار گذشت. اسکاراموچی به پیروانش یادآوری کرد که اوایل این هفته به نقاط عطف مهمی مانند ۷ میلیارد دلار، ۸ میلیارد دلار و ۹ میلیارد دلار رسیده است.

به‌طور خاص، به نظر می‌رسد که اسکاراموچی پیشرفت‌ها را در نقاط عطف بلک راک دنبال می‌کند که گویی برای او معنای شخصی دارند. دو هفته پیش، این سرمایه‌دار همچنین توجه دنبال‌کنندگان خود را به این واقعیت جلب کرد که iBIT از مرز ۵ میلیارد دلار بیت‌کوین خریداری شده در آن زمان فراتر رفته است. اسکاراموچی نه تنها از بیت کوین بلکه اتریوم و بسیاری دیگر از آلتکوین های بزرگ حامی ارزهای دیجیتال است. صندوق مورد بحث که توسط اسکاراموچی تأسیس شده است، به مشتریان اجازه می دهد تا در بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

ETF های بیت کوین به جمع آوری بیت کوین ادامه می دهند

به گفته کارشناس بلاک چین @lookonchain، در ۲۹ فوریه، هشت صندوق بیت کوین نقطه ای ۱۴۹۳۴ بیت کوین از ارز دیجیتال پیشرو جهانی به ارزش نزدیک به ۱ میلیارد دلار یا ۹۴۰ میلیون دلار خریداری کردند.

از این مبلغ چشمگیر، بلک راک ۱۰۱۴۰ بیت کوین به ارزش ۶۳۸ میلیون دلار دریافت کرد. دومین خرید بزرگ بیت کوین در روز پنجشنبه توسط Fidelity Bitcoin ETF انجام شد، زیرا شاهد ورود ۴۰۶۶ بیت کوین (معادل ۲۵۵.۹ میلیون دلار) بود. ETF Grayscale 2223 BTC (139.8 میلیون دلار) در آن روز فروخت.

در ۲۸ فوریه، ETF ها در مجموع بیت کوین اندکی کمتر خریداری کردند: ۱۲۱۸۷ دلار بیت کوین (۷۴۵ میلیون دلار). سهم بلک راک در اینجا ۹۱۱۴ بیت کوین بود. در حال حاضر، بلک راک ۱۵۱۵۳۶ بیت کوین در iBIT دارد.

اقدام قیمت شگفت انگیز بیت کوین

اعتقاد بر این است که خرید مداوم بیت کوین توسط صندوق های ذکر شده منجر به افزایش اخیر قیمت بیت کوین شده است، به طوری که بیت کوین در اوایل این هفته ۲۳.۵۲ درصد افزایش یافت و بین دوشنبه تا پنجشنبه به سطح قیمت ۶۳۰۰۰ دلار رسید.

با این حال، این افزایش انفجاری اکنون شکسته شده است و طی ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین به منطقه ۶۰۰۰۰ دلاری سقوط کرده است و امروز ۳.۳۱ درصد افزایش یافته است. با این حال، تا کنون بیت کوین به سطح ۶۲۰۰۰ دلار بازگشته است که ۱.۸۴ درصد افزایش یافته است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا