اخبار ارز دیجیتال

بریتانیا از ستاره Love Island برای هشدار به اینفلوئنسرهای فنلاندی در مورد ارزهای دیجیتال و طرح های سرمایه گذاری استفاده می کند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رگولاتورهای مالی و تبلیغاتی چک لیست هفت قسمتی را برای اطمینان از ماندن این ستاره های رسانه های اجتماعی در قانون منتشر کرده اند.

رگولاتورهای مالی و تبلیغاتی بریتانیا به نیروهای خود ملحق شده‌اند تا هشدارهایی را به «فینفلوئنسرها» رسانه‌های اجتماعی ارسال کنند و از آنها بخواهند از ترویج طرح‌های غیرقانونی «سریع پولدار شدن» خودداری کنند یا با مجریان قانون مواجه شوند.

سازمان رفتار مالی (FCA) و اداره استانداردهای تبلیغاتی (ACA) در بیانیه‌ای به تاریخ 6 آوریل، به ارزهای رمزپایه و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در چک لیست هفت قسمتی اشاره می‌کنند و بیان می‌کنند که finfluencers مشمول قانون نیستند. مطمئن شدم که داخل می مانم.

این چک لیست از اینفلوئنسرها می خواهد تا در نظر بگیرند که آیا آنها “فرد مناسب” برای تبلیغ محصولات مالی هستند یا خیر، و می گوید فالوورها می توانند “تمام پول خود را” از سرمایه گذاری های خود از دست بدهند. او همچنین گفت:

“به دنبال کنندگان خود پیشنهاد نکنید که ارزهای دیجیتال یک تصمیم سرمایه گذاری آسان هستند که احساس فوریت یا FOMO را ایجاد می کند.”

چک لیست هفت قسمتی برای ارائه شفافیت بیشتر به «فنفلوئنسرها» در مورد آنچه که ممکن است به منزله ارتقاء مالی غیرقانونی باشد، در نظر گرفته شده است. منبع: FCA

علاوه بر انجام «سنجش لازم»، نفوذ رسانه‌های اجتماعی به دنبال تأیید FCA هستند تا اطمینان حاصل کنند که تبلیغات قانونی، واقعی هستند و به درستی به عنوان تبلیغات تحت قوانین ASA برچسب‌گذاری شده‌اند. باید این کار را انجام دهند.

FCA و ACA قویاً توصیه می کنند که ScamSmart را نیز بررسی کنید تا مطمئن شوید اینفلوئنسرها کلاهبرداری سرمایه گذاری را تسهیل نمی کنند. شعار چک لیست این است: «هنگامی که شک دارید، تبلیغ نکنید».

تبلیغ غیرقانونی محصولات یا خدمات مالی جرمی است که مجازات آن تا دو سال حبس و جزای نقدی نامحدود است.

“اگر پست شما قوانین را نقض کند، ASA اقدام خواهد کرد.”

سارا پریچارد، مدیر اجرایی FCA توضیح داد که اخیراً افزایش غیرقانونی تبلیغات مالی وجود داشته است.

او افزود: «آنها اغلب این کار را بدون اطلاع از قوانین و درک آسیبی که می توانند به پیروان خود وارد کنند، انجام می دهند.

FCA و ASA با شارون گافکا، شرکت کننده سابق Love Island در بریتانیا همکاری کردند تا خطرات مرتبط با یک طرح بازاریابی سودآور را برجسته کنند.

FCA همچنین میزبان «بحث‌های میزگرد باز» با عوامل تأثیرگذار و نهادهای تجاری بازاریابی تأثیرگذار در ماه‌های آینده خواهد بود.

مربوط: افراد مشهوری که به دلیل حمایت از رمزنگاری سوخته شدند و افراد مشهوری که از آن اجتناب کردند

پس از رای مثبت کمیته اقتصادی مجلس ملی به اصلاحیه ای در 23 مارس، فرانسه اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی فرانسوی را از تبلیغ ارزهای دیجیتال و NFT از شرکت های بدون مجوز در سراسر کانال ها منع کرد.

در صورت تصویب، قانون جدید دارایی های رمزنگاری شده را به لیست محصولات مالی ممنوعه ای اضافه می کند که تأثیرگذاران نمی توانند آنها را تبلیغ کنند، مانند قمار و داروها.

افرادی که قانون آتی را نقض کرده اند ممکن است به دو سال زندان و جریمه 30000 یورویی (32300 دلار) محکوم شوند.

کیم کارداشیان، ستاره تلویزیون واقعیت، فلوید می‌ودر، اسطوره بوکس، و جیک پل، مشهور اینترنتی، برخی از برجسته‌ترین افرادی هستند که گفته می‌شود در ترویج طرح‌های سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال نقش داشته‌اند.

مجله: کریپتو توییتر Fire Hall of Fame: چرا لارک دیویس با طوفان رسانه های اجتماعی مبارزه می کند و چرا او یک گاو ETH است: تالار مشاهیر آتشنویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا