🚨 اخبار ارز دیجیتال

شرکای برتر دانشگاه بریتانیا با استارتاپ هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل بازارهای ارزهای دیجیتال

امپریال کالج لندن از همکاری با استارتاپ هوش مصنوعی FluidAI برای مقابله با مسائل کلیدی در بازار ارزهای دیجیتال مانند تجمیع نقدینگی خبر داده است.

امپریال کالج لندن امروز همکاری خود را با استارتاپ هوش مصنوعی (AI) FluidAI برای کمک به عیب یابی مشکلات بازار دارایی دیجیتال با استفاده از فناوری های نوظهور اعلام کرد.

آزمایشگاه هوش مصنوعی دانشگاه IX با FluidAI برای بهبود «بازار توکن‌شده» برای مؤسسات، پلت‌فرم‌های تجاری و سرمایه‌گذاران فردی همکاری خواهد کرد. به طور خاص، FluidAI گفت که موضوع تجمیع نقدینگی در فضای کریپتو اولویت اصلی است.

احمد اسماعیل، مدیر عامل FluidAI به کوین تلگراف گفت که حل مشکل نقدینگی در صنعت انگیزه اصلی او برای راه اندازی شرکت بوده است.

راه‌حل‌های مالی سنتی که به تجمیع بازار می‌پردازند، از فناوری با تأخیر کم استفاده می‌کنند تا بتوانند بهترین قیمت‌ها را خیلی سریع ارائه دهند. وجود ندارد.»

او گفت که استفاده از هوش مصنوعی می تواند به “از بین بردن زمان انتظار با پیش بینی ها” کمک کند و به ارائه “بهترین قیمت خرید و فروش در بازار” از پلت فرم به ارائه دهندگان نقدینگی و مبادلات کمک کند.

کالج امپریال لندن یکی از برترین دانشگاه‌های بریتانیا است و مرکز تحقیقات و مهندسی ارزهای رمزنگاری شده را در خود جای داده است که فعالیت‌های تحقیقاتی و کاربردی در زمینه ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین انجام می‌دهد.

مربوط: دانشگاه ها «بازیگران کلیدی» برای آینده Web3 هستند – مدیر اجرایی آزمایشگاه LBank

Cointelegraph برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مشارکت با تیم IX در امپریال کالج لندن تماس گرفته است.

بریتانیا به آرامی در حال آماده شدن برای گسترش ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی است که به صنعت داخلی ضربه می زند.

در ۲۱ آگوست، دولت اعلام کرد که قصد دارد ۱۳۰ میلیون دلار برای تراشه های هوش مصنوعی برای ایجاد منابع هوش مصنوعی هزینه کند.

این در حالی اتفاق می‌افتد که بسیاری از کشورها در سراسر جهان به دنبال منابعی برای حفظ و توسعه هوش مصنوعی هستند. بر اساس گزارش اخیر، نزدیک به ۲۰ درصد از کسب و کارها به قدرت محاسباتی کافی برای تقویت هوش مصنوعی دسترسی ندارند.

در ماه ژوئن، ریشی سوناک، نخست وزیر بریتانیا، گفت که گوگل، OpenAI و Anthropic توافق کرده اند که بریتانیا را زودتر به مدل های هوش مصنوعی خود دسترسی داشته باشند.

مجله: AI Eye: اپل هوش مصنوعی جیبی می‌سازد، تجارت موسیقی Deepfake، GPT-4 را هیپنوتیزم می‌کند

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا