🚨 اخبار ارز دیجیتال

خزانه داری بریتانیا طرح های رویال منت NFT را پس گرفت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وزیر اقتصاد وزارت خزانه داری گفت که کنگره تایید کرده است که این پروژه به حالت تعلیق درآمده است، اما “به بررسی این پیشنهاد ادامه خواهد داد.”

بریتانیا برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی «NFT برای بریتانیا» با حمایت دولت متوقف کرده است. این در ابتدا توسط نخست وزیر دوستدار رمزنگاری ریشی سوناک پیشنهاد شد.

او در حالی که به عنوان نخست وزیر خزانه داری خدمت می کرد، که معادل وزیر دارایی است، در آوریل ۲۰۲۲ به ضرابخانه سلطنتی گفت که “NFT برای بریتانیا” را به عنوان بخشی از “جاه طلبی دولت برای تبدیل بریتانیا به یک مرکز جهانی” ایجاد کند. برای دارایی های رمزنگاری شده.» من از شما درخواست کردم تکنولوژی و سرمایه گذاری ”

این پروژه قرار بود تا تابستان ۲۰۲۲ شروع شود، اما در نهایت ضرب الاجل را از دست داد.

اندرو گریفیث، وزیر خزانه داری، در پاسخ به سوال رئیس کمیته منتخب خزانه داری که آیا ضرابخانه سلطنتی همچنان قصد دارد در ۲۷ مارس توکن های غیرقابل تعویض صادر کند، گفت:

با مشورت وزارت خزانه داری بریتانیا، ضرابخانه سلطنتی در حال حاضر به صدور توکن های غیر قابل تعویض ادامه نمی دهد، اما به بررسی این پیشنهاد ادامه خواهد داد.

هریت بالدوین، رئیس گروه ویژه خزانه داری که این موضوع را در پارلمان مطرح کرد، در گزارش بی بی سی در ۲۶ مارس گفت:

من هنوز شواهد زیادی ندیده‌ام مبنی بر اینکه رای‌دهندگان باید پول را در این توکن‌های سوداگرانه بگذارند، مگر اینکه آماده باشند همه پول خود را از دست بدهند.»

او افزود: «شاید به همین دلیل است که ضرابخانه سلطنتی با همکاری خزانه داری این تصمیم را گرفته است.

مربوط: CryptoUK از رگولاتورها می‌خواهد تا به بانک‌زدایی شرکت‌های دارایی دیجیتال رسیدگی کنند

ضرابخانه سلطنتی و خزانه داری در مورد اینکه NFT ها چه کاری انجام می دهند یا چگونه استفاده خواهند شد توضیحی نداده اند، بنابراین مفهوم NFT ها در بریتانیا در نهایت بسیار مبهم به نظر می رسد.

در زمان اعلام اولیه، به سادگی گفته شد که جزئیات «به زودی» منتشر خواهد شد، اما مخالفان این طرح، از جمله، نماینده حزب کارگر و صدراعظم سایه، ریچل ریوز، نیز آن را «ناامیدکننده» خواندند، و اولویت‌های سوناک را زیر سوال بردند.

او گفت: “کشور با بحران جدی هزینه زندگی مواجه است که با انتخاب این نخست وزیر تشدید شده است. این اولویت او در حال حاضر است. ناامید کننده است.”

مجله: کوین های ناپایدار: Depegging، سرکوب بانکی و سایر خطرات در حال ظهورنویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا