اخبار ارز دیجیتال

رگولاتورهای بریتانیا موسسات خیریه مرتبط با FTX را بررسی می کنند

کمیسیون خیریه در ۱۹ دسامبر پس از اعلام ورشکستگی FTX در ایالات متحده و دستگیری مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید، تحقیقاتی را آغاز کرد.

کمیسیون مسئول تنظیم موسسات خیریه ثبت شده در انگلستان و ولز اعلام کرده است که تحقیقاتی را در مورد بنیاد سرمایه گذاری موثر، نهادی مرتبط با صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال FTX، آغاز کرده است.

در اطلاعیه ۳۰ ژانویه، کمیسیون خیریه گفت که تحقیقاتی را آغاز کرده است زیرا FTX یک “حقوق مالی قابل توجه” از Effective Ventures است. به گفته این کمیسیون، Effective Ventures رابطه خود با FTX را به عنوان یک “حادثه مهم” گزارش کرده است که می تواند سایر دارایی ها را تحت تاثیر قرار دهد، بنابراین راه را برای نظارت بر بازرسی از متولیان باز می کند.

کمیسیون گفت: «در حال حاضر هیچ نشانه ای مبنی بر تخلف متولی وجود ندارد. با این حال، نشانه‌هایی از خطرات احتمالی برای دارایی‌های خیریه وجود دارد و تحقیقات حقایق و شواهدی را نشان می‌دهد که متولیان امر از دارایی‌های مؤسسه خیریه محافظت می‌کنند و در راستای وظایف و مسئولیت‌های خود از مؤسسه خیریه بهره‌برداری می‌کنند و برای بررسی باز است».

کمیسیون خیریه گزارش داده است که متولیان به عنوان بخشی از تحقیقات “همکاری کامل” دارند و قصد دارند گزارشی در مورد یافته ها منتشر کنند. رگولاتورها در ۱۹ دسامبر تحقیقاتی را آغاز کردند – پس از اینکه FTX برای ورشکستگی فصل ۱۱ در ایالات متحده و مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید در باهاما دستگیر شد.

مربوط: Sam Bankman-Fried به دنبال دسترسی به وجوه FTX است

گزارش شده است که در ایالات متحده، یک موسسه خیریه که قبلاً از بودجه FTX سود می برد، در روند ورشکستگی صرافی هدف قرار گرفت. بسیاری از کمپین های سیاسی قول داده اند که وجوه مرتبط با FTX یا Bankman-Fried را بازگردانند، اما اینکه آیا شرکت ها یا سرمایه گذاران از نظر قانونی مجبور به “بازپرداخت” بدهکاران صرافی هستند، مشخص نیست.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا