اخبار ارز دیجیتال

انگلستان از طریق اصلاحات خدمات مالی تلاش های رمزنگاری را به پیش می برد

اصلاحات شامل تنظیم استیبل کوین ها به عنوان وسیله پرداخت و ایجاد جعبه های شنی است که در آن شرکت ها و تنظیم کننده ها می توانند فناوری های مالی جدید را آزمایش کنند.

جرمی هانت، وزیر دارایی بریتانیا، تعدادی اصلاحات را با هدف «ارتقای رشد و رقابت» برای بخش خدمات مالی این کشور، از جمله تلاش‌ها برای حمایت از فضای کریپتو، آغاز کرده است.

دولت بریتانیا در اطلاعیه خود بر ایجاد یک چارچوب نظارتی هوشمندتر تاکید کرد که آن را “چابک، کم هزینه تر و پاسخگوتر به روندهای نوظهور” توصیف کرد.

موضوعات ذکر شده در این اطلاعیه شامل مشاوره در مورد پیشنهادات برای ایجاد ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC)، تمدید معافیت‌های مالیاتی رمزنگاری برای مدیران سرمایه‌گذاری، آوردن استیبل کوین‌ها به مرزهای نظارتی، و کمک به شرکت‌ها و رگولاتورها برای کشف فناوری‌های جدید است. می توانید تست کنید این پتانسیل را دارد که بازارهای مالی را متحول کند.

اینها همه بخشی از لایحه خدمات مالی و بازارها (FSM) هستند که در ماه اکتبر اعلام شد. هانت گفت که این تغییر وضعیت بریتانیا را به عنوان یک مرکز رقابتی خدمات مالی جهانی نشان می دهد. او توضیح داد:

اصلاحات ادینبورگ از آزادی های برگزیت برای ایجاد یک رژیم نظارتی چابک و منحصر به فرد استفاده می کند که به نفع مردم بریتانیا و کسب و کارهای بریتانیا عمل می کند.

علاوه بر این، هانت گفت که دولت اصلاحات بیشتری را اجرا خواهد کرد که سد راه سایر صنایع در حال رشد مانند فناوری دیجیتال و علوم زیستی است.

اندرو گریفیث، وزیر اقتصاد خزانه داری بریتانیا گفت که اصلاحات مقررات خدمات مالی را هوشمندتر می کند. مقامات دولتی معتقدند که این “رشد و فرصت را در شهرها و شهرهای سراسر بریتانیا آزاد خواهد کرد”.

مربوط: بانک مرکزی انگلیس نرخ بهره را به ۳ درصد افزایش داد، بزرگترین افزایش در ۳۳ سال اخیر

در ۴ نوامبر، دولت بریتانیا نیز تحقیقاتی را در مورد توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) با اشاره به رشد در این بخش آغاز کرد. اعضای کمیسیون دیجیتال، فرهنگ، رسانه و ورزش بریتانیا (DCMS) یک تحقیق عمومی را برای ارزیابی دارایی های NFT قبل از بررسی توسط خزانه داری بریتانیا راه اندازی کرده اند.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا