🚨 اخبار ارز دیجیتال

سیاستمداران بریتانیایی زمانی که نقشه راه Web3 را به اشتراک می گذارند، از آواتارهای متاورس استفاده می کنند

ناتالی الفیکه، عضو پارلمان بریتانیا، گفت: «وب ۳ نشان دهنده یک تغییر پارادایم است که ساختار اینترنت را بازنگری می کند.

گروهی از سیاستمداران بریتانیایی Metaverse را برای خطاب به رهبران جهان در نشستی متشکل از ۵۱ کشور در ۲۰ سپتامبر آغاز کردند و چشم انداز خود را برای صنعت بلاک چین و وب ۳ بریتانیا بیان کردند.

در گردهمایی Metaverse، هشت لرد و سیاستمدار بریتانیایی به رهبران جهان درباره فرصت‌ها و چالش‌های ناشی از رشد فناوری Web3 سخنرانی کردند.

ناتالی الفیک، عضو پارلمان و رئیس گروه جدید پارلمانی همه احزاب (APPG) برای فناوری بلاک چین، در متاورس با آواتار منحصر به فرد خود ظاهر می شود و اهمیت تکرار بعدی اینترنت را برجسته می کند.

“وب ۳ نشان دهنده یک تغییر پارادایم است که ساختار اینترنت را دوباره تصور می کند.”

الفیک در سخنرانی اصلی خود گفت که بریتانیا پتانسیل تبدیل شدن به یک “کشور هوشمند” با استفاده از بلاک چین را دارد، اما خاطرنشان کرد که این کشور در زمینه ایمن سازی مشاغل مرتبط با بلاک چین “از رقابت عقب مانده است”.

او گفت که اولویت ملی شماره یک بریتانیا رشد صنعت Web3 و برنامه ریزی نیروی کار است، قبل از اینکه اضافه کرد:

بخشی از این امر باعث می‌شود بریتانیا به مرکزی جذاب برای بنیان‌گذاران، توسعه‌دهندگان، برنامه‌نویسان و کسب‌وکارهای Web3 تبدیل شود.

آواتار متاورس ناتالی الفیکه. منبع: APPG

Elphicke خواستار نقشه راه ملی بلاک چین و همکاری بین کشورها شد و اظهار داشت که کمتر از ۱۲ کشور تاکنون نقشه راه خود را منتشر کرده اند.

او گفت که اولویت دیگر پیشبرد نقشه راه ملی بلاک چین است که در سال ۲۰۲۱ منتشر می شود. این نقشه راه یک جاه طلبی برای ایجاد یک «ملت دیجیتالی» مبتنی بر بلاک چین با استفاده از فناوری در تلاش‌های کاهش تغییرات آب و هوایی، شبکه‌های همزیستی صنعتی و برنامه‌های هویت دیجیتال را ترسیم می‌کند. .

آواتار متاورس ناتالی الفیکه. منبع: APPG

او همچنین به DeFi اشاره کرد و گفت: «چالش‌ها و فرصت‌های منحصربه‌فردی برای تنظیم‌کننده‌ها و سیاست‌گذاران ایجاد می‌کند» و افزود: «اطمینان از شفافیت، قابلیت حسابرسی و پاسخگویی در این اکوسیستم‌ها ضروری است.» این مهم‌ترین است.

مربوط: ۵ دانشگاه برتر برای تحصیل بلاک چین در انگلستان

این سیاستمدار محافظه‌کار همچنین درباره توکن کردن دارایی‌های دنیای واقعی صحبت کرد. او گفت: “شکی نیست که جهان ما در حال تبدیل شدن به توکن است” و افزود که “دارایی های فیزیکی نیز در حال تبدیل شدن به توکن هستند و این روند همچنان به رشد خود ادامه خواهد داد.”

با این حال، در ۱۹ سپتامبر، پارلمان لایحه ایمنی آنلاین را تصویب کرد که هدف آن تنظیم برخی از خدمات اینترنتی در بریتانیا، از جمله فعالیت‌ها در Metaverse است.

مجله: آیا متاورس واقعاً مانند «سقوط برفی» خواهد بود؟


نویسنده: Martin Young
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا