🚨 اخبار ارز دیجیتال

خبرنامه نیفتی: سیاستمداران بریتانیایی وارد فراسوی می‌شوند، رسانه‌های اصلی مدعی هستند NFT‌ها بی‌ارزش هستند

سیاستمداران بریتانیایی از Metaverse بازدید کردند تا در مورد مزایا و چالش‌های بالقوه فناوری Web3 صحبت کنند.

در خبرنامه این هفته، داده های Glassnode را بررسی کنید که نشان می دهد بیت کوین Ordinal، یک پروتکل غیرقابل تعویض توکن (NFT)، ممکن است شبکه را مسدود نکرده باشد. درباره سیاستمداران بریتانیایی که از Metaverse برای بحث در مورد فرصت‌ها و چالش‌های Web3 استفاده می‌کنند، بخوانید و دریابید که چرا رولینگ استون گفت NFT‌ها «بالاخره کاملاً بی‌ارزش شده‌اند». و اخبار این هفته Nifty را فراموش نکنید که در آن هنرمند مشهور جهان تاکاشی موراکامی گفت که ممکن است دیگر NFT منتشر نکند.

سیاستمداران بریتانیایی زمانی که نقشه راه Web3 را به اشتراک می گذارند، از آواتارهای متاورس استفاده می کنند

سیاستمداران بریتانیایی در ۲۰ سپتامبر در Metaverse گرد هم آمدند تا چشم‌اندازی برای صنعت وب ۳ و بلاک چین ایجاد کنند. در این گردهمایی هشت لرد بریتانیا، سیاستمداران و رهبران جهان حضور داشتند که در مورد فرصت ها و چالش هایی که رشد فناوری Web3 می تواند به همراه داشته باشد، صحبت کردند.

به گفته نماینده کنگره، ناتالی الفیکه، که در Metaverse با یک آواتار منحصر به فرد ظاهر شد، Web3 نشان دهنده یک تغییر پارادایم است، “بازنگری در ساختار اینترنت”.

به خواندن ادامه دهید

بیت کوین Ordinal فضای بلوک را از پول TX: Glassnode نمی گیرد

داده‌های شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode نشان می‌دهد که علی‌رغم نگرانی‌ها مبنی بر اینکه پروتکل‌های بیت‌کوین Ordinals مانند NFT شبکه بیت‌کوین را مسدود می‌کنند، شواهد کمی برای اثبات آن وجود دارد. Glassnode نشان می‌دهد که کاربران Inscription تمایل دارند نرخ‌های کمیسیون کمتری را دریافت کنند و مایلند برای تأیید بیشتر زمان ببرد.

این شرکت در یک گزارش زنجیره ای توضیح داد: “به نظر می رسد کتیبه در حال خرید و مصرف ارزان ترین فضای بلوک موجود است، که به سرعت با انتقال های پولی فوری تر جایگزین می شود.”

به خواندن ادامه دهید

رسانه های اصلی می گویند NFT ها “کاملا بی ارزش هستند” و جامعه نیز واکنش نشان می دهد

رسانه رولینگ استون در گزارش اخیر خود اعلام کرد که NFT ها “بالاخره کاملا بی ارزش شده اند.” این شرکت به تحقیقات DappGambl در مورد چشم انداز NFT اشاره کرد. داده ها نشان می دهد که تا ۹۵ درصد NFT های متعلق به بیش از ۲۳ میلیون کاربر، اصلاً ارزشی ندارند.

اعضای جامعه به این گزارش واکنش نشان دادند، برخی حتی مقالات رسانه های گذشته را در مورد تبلیغ مجموعه Bored Ape Yacht Club نشان دادند. اعضای جامعه تغییر چشمگیری در گفتمان رسانه ای در مورد NFT ها را برجسته کردند.

به خواندن ادامه دهید

نیفتی نیوز: موراکامی از NFT کناره گیری کرد، دن هارمون اولین نمایش NFT را اجرا کرد و غیره.

هنرمند ژاپنی تاکاشی موراکامی اخیراً اعلام کرد که ممکن است پس از ورود به بازار در سال ۲۰۲۱ دیگر NFT منتشر نکند. این هنرمند در مصاحبه با گاردین گفت که شاید “انتشار NFT به پایان رسیده است.” بر اساس داده های بازار NFT OpenSea، مجموعه NFT موراکامی “Murakami.Fflowers” بیش از ۴۰ میلیون دلار در حجم معاملات ثانویه ایجاد کرده است.

در همین حال، هنرمند NFT، Danny Casale اخیراً برنده اختلاف قرارداد چند میلیون دلاری با متصدیان هنر Web3 به نام DigiArt شد. دیجی آرت پس از راه اندازی پروژه NFT خود، در مارس ۲۰۲۳ از Casale به دلیل نقض قرارداد شکایت کرد. با این حال، قاضی از این هنرمند حمایت کرد زیرا در قرارداد تاریخ شروع مشخص نشده بود.

به خواندن ادامه دهید

کوین تلگراف را بررسی کنید NFT Steez پادکست

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات این هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش و بینش بیشتر در مورد این زمینه به طور فعال در حال تحول برگردید.

نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا