اخبار ارز دیجیتال

استیبل کوین بومی بریتانیا در ۱۸۰۰۰ دستگاه خودپرداز در سراسر کشور ادغام شده است

بریتانیایی‌ها اکنون می‌توانند وجه نقد فیزیکی را با استیبل‌کوین استرلینگ ۱:۱ GBPT و سایر ارزهای دیجیتال در دستگاه‌های خودپرداز در بریتانیا برداشت کنند.

مشارکت بین Poundtoken و BitcoinPoint به مصرف‌کنندگان خرده‌فروشی اجازه می‌دهد تا از طریق شبکه‌ای متشکل از ۱۸۰۰۰ دستگاه خودپرداز در سراسر بریتانیا، به اولین استیبل کوین ۱۰۰ درصدی GBP بریتانیا (GBPT) دسترسی داشته باشند. این اقدام نشان‌دهنده گام دیگری برای بریتانیا برای تبدیل شدن به یک «هاب ارز دیجیتال» است و با فشار دولت برای استفاده از استیبل کوین‌ها برای پرداخت‌های عمده‌فروشی سازگار است.

بیت کوین پوینت یک بیت کوین (BTC) با شبکه لایتنینگ است و پاوندتوکن، یک صرافی ارز دیجیتال دارای مجوز و ثبت شده در بریتانیا، تنها صادرکننده استیبل کوین GBPT ($GBPT) است. پاوندتوکن می‌گوید استیبل کوین GBPT آن همیشه به طور کامل به پوند بریتانیا و با اثبات ماهانه ارائه شده توسط حسابرس KPMG پشتیبانی می‌شود.

توکن‌ها، از جمله بیت‌کوین و اتر (ETH) را می‌توان با پول نقد در دستگاه‌های خودپرداز در سراسر بریتانیا مبادله کرد. با این حال، فهرست کردن GBPT در پلتفرم بیت کوین پوینت به کاربران این امکان را می دهد که با استفاده از استیبل کوین GBP به پرداخت های خرده فروشی و عمده فروشی دسترسی داشته باشند و از ارز آشنا برای بریتانیایی ها به عنوان دروازه ای به ارزهای دیجیتال استفاده کنند.

هزاران دستگاه خودپرداز تنها در لندن وجود دارد.منبع: نقشه خودپرداز

بنوا مارزوک، مدیر عامل بیت‌کوین پوینت، به کوین تلگراف گفت که این اقدام می‌تواند «دسترسی به ارزهای دیجیتال را برای دانش‌آموزان غیر فناوری بریتانیا» دموکراتیک کند.

همچنین کاملاً مطابق با نظر دولت مبنی بر ادغام استیبل کوین ها در اقتصاد انگلستان است.”

بریتانیا دومین اقتصاد بزرگ اروپاست. دولت آن در حال استخدام موقعیت‌های ارشد در عرضه ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) و پوند دیجیتال است، در حالی که نخست‌وزیر ریچ اسناک از اصطلاح ترجیحی جدید ارزهای دیجیتال، یعنی دارایی‌های پرداخت دیجیتال حمایت می‌کند. من اینجا هستم.

کروبی به کوین تلگراف گفت که توکن پوند در نتیجه «افزایش ارزهای پایدار دلار آمریکا» مانند تتر (USDT) و Circle (USDC) به وجود آمده است، اما هیچ جایگزینی مبتنی بر بریتانیا وجود ندارد.

هدف واقعی GBPT آوردن بلاک چین و رمزنگاری به بریتانیا و تسهیل پذیرش آن در بریتانیا است. […] زمان آن فرا رسیده است که بریتانیا پتانسیل خود را به عنوان یک رهبر جهانی در ارزهای دیجیتال شناسایی کند. ”

این مشارکت برای عادی سازی استفاده از استیبل کوین ها برای انجام عملیات مالی روزانه کار می کند. مرزوک توضیح داد: «ما بیت‌کوین‌کننده‌های امتیاز بیت‌کوین هستیم و ارزش واقعی را در پروژه استیبل کوین می‌بینیم، و این واقعا منطقی است.

برای استفاده کاربران از این سرویس یک شماره تلفن و یک حساب بیت کوین پوینت لازم است.منبع: مرزوق

استفاده از استیبل کوین در سرتاسر جهان، از آرژانتین گرفتار تورم گرفته تا سوئیس، مرکز مالی اروپا، افزایش یافته است. با این حال، زخم های ناشی از سقوط استیبل کوین ناشی از الگوریتم Terra (LUNA) هنوز در صنعت کریپتو تازه است و برخی از حوزه های قضایی مانند هنگ کنگ را مجبور می کند استفاده از آن را به طور کامل ممنوع کنند.

سیستم‌های امتیازدهی توسط ارزیاب‌های ریسک مالی سنتی مانند مودی می‌تواند به اکوسیستم استیبل کوین در حال رشد اعتبار بخشد و انتظار می‌رود که تلاش‌های گروه‌های حامی بیت‌کوین مانند موسسه سیاست بیت‌کوین راه را برای آینده‌ای مبتنی بر استیبل کوین هموار کند.

مربوط: بانک‌های بریتانیا تهدیدی برای ارزهای دیجیتال هستند و این خبر بدی برای همه است

مرزوک به کوین تلگراف گفت که بازپرداخت‌های خارج از ATM با استفاده از امتیاز بیت‌کوین هنوز پایین است و کمتر از ۵ درصد است که می‌تواند تعداد کاربرانی را که از GBPT برای نگهداری وجه نقد فیزیکی استفاده می‌کنند، افزایش دهد. گفته می‌شود کیفیت پایینی دارد. اما او گفت: «من در مورد رمپ کاملاً مطمئن هستم. [into crypto]”

ما می بینیم که بیت کوین ها از سیستم بانکی خارج می شوند و فقط به بیت کوین تبدیل می شوند. اگر بخواهید، می توانید به GBPT بروید و پول نقد دریافت کنید.

این حرکت می‌تواند به علاقه‌مندان به کریپتو اجازه دهد تا بدون بانکداری مشارکت کنند. این ادغام در حال حاضر در ۱۸۰۰۰ دستگاه خودپرداز در بریتانیا فعال است.

نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا