🚨 اخبار ارز دیجیتال

بریتانیا باید الزامات KYC را برای ارزهای دیجیتال برای پیشی گرفتن از ایالات متحده در Web3 تسهیل کند – Think Tank

Policy Exchange گزارشی در Web3 منتشر کرده است که حاوی ۱۰ توصیه برای دولت بریتانیا است.

بریتانیا این فرصت را دارد تا از مزایای خروج شرکت های Web3 از ایالات متحده به دلیل عدم اطمینان نظارتی استفاده کند. اما برای دستیابی به آن، این اندیشکده می‌گوید که بریتانیا باید مسیر قانونی خود را دنبال کند و الزامات ارزهای دیجیتال را در برخی موارد کاهش دهد.

در ۲ اکتبر، Policy Exchange، یک اندیشکده محافظه کار با نفوذ، گزارشی را در وب ۳ منتشر کرد که حاوی ۱۰ توصیه برای دولت بریتانیا بود که ادعا می کند به بهبود مقررات Web3 این کشور کمک می کند.

یکی از توصیه‌های ارائه شده در این گزارش، محدود کردن مسئولیت افرادی است که توکن‌ها را در سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) دارند. این گزارش به نمونه‌های منفی از تصمیمات اخیر دادگاه ایالات متحده اشاره می‌کند که افراد آمریکایی را که مالک یا قبلاً دارای توکن‌های DAO بودند، مسئول نقض قوانین DAO می‌دانند.

مرتبط: بریتانیا در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ جعبه ایمنی دیجیتال را راه اندازی می کند

این گزارش همچنین بیان می‌کند که تنظیم‌کننده اصلی مالی بریتانیا، اداره رفتار مالی (FCA)، رویکرد کنونی شناخت مشتری (KYC) خود را کاهش داده و «راه‌حل‌های جایگزین و نوآورانه مانند شناسه دیجیتال و ابزارهای تجزیه و تحلیل بلاک چین» را توصیه می‌کند.

کارشناسان می گویند که بریتانیا باید از تضعیف کیف پول های خود میزبان یا تنظیم خدمات اثبات سهام به عنوان خدمات مالی اجتناب کند. از جمله پیشنهادات دیگر: اجازه دادن به صادرکنندگان استیبل کوین خصوصی برای قرار دادن ذخایر استیبل کوین نزد بانک انگلستان، ایجاد یک “پوشش مالیاتی” برای مبادلات ارزهای دیجیتال، و علم و نوآوری – ایجاد یک سندباکس جدید زیر نظر وزارت فناوری و غیره.

اخیراً، تنظیم‌کننده‌های بریتانیا رویکرد سخت‌گیرانه‌تری نسبت به صنعت دارایی دیجیتال اتخاذ کرده‌اند. خزانه داری سلطنتی در حال بررسی ممنوعیت همه تماس های سرد برای ترویج سرمایه گذاری های رمزنگاری شده است و FCA به شرکت های رمزنگاری محلی هشدار داده است که قوانین بازاریابی خود را رعایت کنند یا با عواقب آن مواجه شوند.

نویسنده: David Attlee
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا