اخبار ارز دیجیتال

بریتانیا به دنبال مبارزه با جنایات رمزنگاری با حقوق ۵۰۰۰۰ دلاری است

برترین آژانس جرم و جنایت بریتانیا به دنبال استخدام یک محقق رمزارز با تجربه در شناسایی و بازیابی عبارات اولیه است.

آژانس ملی جرم و جنایت بریتانیا (NCA) اقداماتی را برای تمرکز بر مبارزه با جرایم ارزهای دیجیتال و مجرمان انجام می دهد.

فرماندهی متمرکز سایبری NCA، واحد ملی جرایم سایبری (NCCU)، یک واحد رمزنگاری اختصاصی را برای بررسی حوادث سایبری بریتانیا که شامل استفاده از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC) است، راه اندازی کرده است.

واحدی که «NCCU Cryptocell» نامیده می‌شود، در ابتدا شامل پنج افسر است که به «انتقالات ارز دیجیتال فعال» اختصاص دارند.

کریس لوئیس ایوانز، مدیر تحقیقات زیرساخت در NCA، به کوین تلگراف گفت: «این یک فرصت بسیار هیجان انگیز است، از جمله همکاری با تیم خط مقدم که از بریتانیا در برابر جرائم سایبری محافظت می کند. او افزود:

ارزهای رمزنگاری شده و دارایی‌های مجازی به‌طور گسترده به‌عنوان حوزه‌های تخصصی در نظر گرفته می‌شوند، و این نقش در کمک به NCA در بررسی چگونگی استفاده از آنها برای فعال کردن جرایم جدی کلیدی خواهد بود.»

به عنوان بخشی از این پروژه، NCA به دنبال استخدام یک محقق ارزهای دیجیتال با دانش خوب در مورد ارزهای دیجیتال و تجربه گسترده در انجام تحقیقات پزشکی قانونی بلاک چین در مورد جرایم جدی و سازمان یافته است.

مبارزان آتی NCA با جنایات رمزنگاری باید از تحقیقات موجود و جدید پشتیبانی کنند و در عین حال توصیه‌های استراتژیک و تاکتیکی را به بازرسان هنگام رسیدگی به پرونده‌های مربوط به کریپتو ارائه کنند. این موقعیت به ردیابی پیشرفته از طریق بلاک چین و همچنین تجربه در شناسایی و بازیابی عبارات اولیه نیاز دارد.

حقوق سالانه برای این موقعیت از ۴۰۲۰۰ پوند (۴۸۲۰۰ دلار) تا ۴۳۷۰۵ پوند (۵۲۴۰۰ دلار) متغیر است. از داوطلبان دعوت می شود تا ۱۰ ژانویه ۲۰۲۳ درخواست دهند.

مربوط: فدرال رزرو ایالات متحده “گروه ویژه FTX” را برای ردیابی وجوه سرقت شده کاربران تشکیل می دهد

هدف NCA افزایش تمرکز نظارتی بر دارایی‌های کریپتو بریتانیا است زیرا دولت خواستار حذف «پول‌های کثیف» در این کشور است. قوانینی را با هدف سرکوب پولشویی و کلاهبرداری از طریق گسترش توانایی مقامات برای توقیف رمزارزهای مورد استفاده در این کشور معرفی کرد.

به گفته اندی گولد، کارآگاه ارشد شورای رؤسای پلیس ملی، تمام پلیس های بریتانیا تا اکتبر ۲۰۲۲ همه افسران را برای تحقیقات مربوط به توقیف و اعدام ارزهای دیجیتال آموزش داده اند.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا